Běžíme si pro radost s RunTour a 5km závodem Nova Run

Aktualizováno 09.05.2015

Runtour

Čtvrtým rokem zvedá RunTour Česko z gauče a rozběhává zkušené i nadšené běžce. Na závodech nechybí známé televizní tváře a moderátoři televize Nova Inna Puhajková, Gábina Partyšová, Pavel Svoboda, Martin Čermák a mnoho dalších, kteří vyrážejí na závod Nova Run 5km. Běžíme si pro radost!

RunTour láká běžce všech úrovní, ti na start přijíždějí ze všech koutů České republiky i Slovenska. Startujeme a dobíháme do cíle přes parky, lesy, industriální prostory, ale také historické uličky měst a náměstí.

 

Běžecký seriál se stal pro mnohé vstupní branou do závodního světa. Začátečníci právě na RunTour okusili poprvé pravou závodnickou atmosféru. Žádný tlak na rekordní časy, ani účast světových hvězd. RunTour je tady pro každého, kdo miluje běh a pohyb.

 

Běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour již tři roky patří mezi nejprestižnější tuzemské akce a TV Nova je u toho. Přidejte se k nám! V roce 2014 jsme překonali na každém závodě účastnický rekord.

 

Vyběhněte si za svou výzvou, ať už je jakákoliv. Zúčastněte se závodu Nova Run 5km nebo běhu na 10 kilometrů. Dva běhy mají i děti, a to na 500 a 1 000 metrů.

 

Registrace probíhájí na www.run-tour.cz.
 


Novinky z NOVY