TAKHLE SE ZMĚNILI HERCI Z DISCOPŘÍBĚHU: Co dělají po 29 letech od natáčení?

Aktualizováno 20.04.2019

Discopříběh
Zdroj: Nova.cz

Komediální a muzikálový film Discopříběh měl premiéru 1.11.1987. V té době měl Rudolf Hrušínský nejml. a slovenská krasavice Mariana Slováková sladkých 16 let. Podívejte se, jak se za 28 let hlavní hrdinové oblíbeného snímku změnili!

Rudolf Hrušínský nejmladší

Svou hereckou kariéru začal Rudolf Hrušínský ve svých 10 letech a to v inscenaci Nové mládí starého pána. Do povědomí diváků se dostal díky Discopříběhu, ve kterém ztvárnil Jirku, tedy neposlušného a komického učně. Fanynky si Rudolfa natolik zamilovaly, že se stal hvězdou tehdejší mládeže.

 

Zdroj: Nova.cz

 

I po 28 letech vypadá skvěle! Nechal si pouze upravit účes a obočí.Co se týče jeho kariéry, tak ta se rozhodně změnila. Kromě Discopříběhu 2 si zahrál v několika dalších filmech a dokonce si zkusil i roli v muzikálu.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Mariana Slováková

Pro Marianu alias natupírovanou mrchu Evu, byl Discopříběh debutovou roli. K natáčení se dostala úplnou náhodou. Režisér Soukup nemohl v Česku najít ten správný prototyp blonďaté Evy a tak hledal a hledal, až našel Marianu, která v té době fotila pro dívčí časopis a mimo jiné vystupovala i ve videoklipu kapely Elán.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Po natáčení se Mariana nevěnovala herecké kariéře, ale přednost dala modelingu. Řadu let pracovala v zahraničí a v současné době bydlí v luxusní bratislavské čtvrti a se svým partnerem vychovává dceru Ninu. Co se týče jejího vzhledu, tak z roztomilé blondýnky se stala dokonalá femme fatale. Posuďte sami!

 

 

Zdroj: Prásk!


Ladislav Potměšil


Ladislav započal svou hereckou kariéru jako dospívající teenager. Svou první roli ztvárnil v 16 letech ve snímku Ledové moře volá. Již tehdy se kromě herectví věnoval také zpěvu a vystupoval v několika pěveckých souborech. Takže role zodpovědného otce v Discopříběhu pro něho nebyla žádným oříškem.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Mezi jeho další významné a komediální role patří například policista major Majsner z oblíbené trilogie Byl jednou jeden polda nebo jedna z postav seriálu Hospoda, kterou vysílala TV Nova. S Ladislavem Potměšilem se nejspíš zastavil čas, protože jeho vzhled se od dob natáčení Discopříběhu téměř nezměnil. Přibylo mi pouze pár šedin, ale na to, že v září oslaví 70 let, vypadá úctihodně.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Jaroslava Stránská


Jaroslava zpočátku vůbec nechtěla hrát v Discopříběhu. Pro roli hodné kadeřnice Jitky se rozhodla až poté, co jí osobně režisér Soukup zatelefonoval a dobře udělala. Od té doby si zahrála v několika filmech a divadelních inscenacích. Mimo jiné i v Policii Modrava.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Její soukromý život nebyl tak růžový jako její herecká kariéra. Poté, co se jí narodila dcera, si Jaroslava myslela, že už jí v životě  nemůže potkat nic lepšího. Zvrat však přišel po půlroce, když její malá holčička náhle zemřela. Životní tragédií se jí sice podařilo překlenout, ale dalšího potomka už Jaroslava bohužel nedočkala, ale lásku k dětem si vynahradila hraním právě pro malé ratolesti. 

 

Zdroj: Prásk!

 

V současné době můžete tuto milou herečku sledovat na televizních obrazovkách TV Nova a to v seriálu Policie Modrava, ve kterém hraje policistku Lucii Krásenskou. Sice už nemá krátké hnědé kudrnaté vlasy, ale i s rovnou blond kadeří jí to velice sluší!

 

 


ČTĚTE TAKÉ:

NEUVĚŘITELNÉ: Hvězdy, kterým byste jejich věk rozhodně nehádali!

Zpověď Martina Zounara: Jsem opak Švarce! Přesvědčte se

FOTO: HVĚZDY NOVY v pytlích! Které sluší nejvíc?


Novinky z NOVY