NEUVĚŘITELNÉ: Hvězdy, kterým byste jejich věk rozhodně nehádali!

Aktualizováno 29.06.2016

Herci - Pawlowská,

Jsou za tím kila krémů proti vráskách, plastiky, nebo geny? Ať už je jejich tajemství jakékoliv, funguje to! Tyhle celebrity prostě vypadají dobře.

Dara Rolins a Simona Krainová (43)

Tyhle dvě krásky rozhodně nežijí životem typických třiačtyřicítek a s jejich vzhledem a zaměstnáním to snad ani nikdo neočekává. Na diskotéce bez problémů zapadnou mezi dvacítky! 

Jaroslava Stránská (47)

I když si tahle hvězda Discopříběhu ve svém životě prošla peklem, na jejím vzhledu se to absolutně nepodepsalo. Je jí 47, ale díky svému mladistvému hlasu a veselému chování působí mnohem mladší. Na Jaroslavu se můžete těšit v další řadě kriminálního seriálu Policie Modrava - natáčení už probíhá!

 


Pavla Tomicová (54)

Ulici hraje ztřeštěnou Simonu a možná i díky tomu by diváky ani ve snu nenapadlo, že už se věk oblíbené herečky Pavly Tomicové blíží k šedesátce. Je prostě důkazem, že veselost a optimismus vám uberou hned několik let.

Zdroj: TV Nova


Nenechte si ujít:
Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEOHalina Pawlowská (61)

Kila navíc rozhodně neznamenají roky navíc. Právě naopak!  Halina na to, že má 61 let, rozhodně nevypadá!

Zdroj: Nova.cz

 


Roman Vojtek (44)

Roman Vojtek, kterému je 44 let vypadá pořád hodně dobře a o dámy rozhodně nemá nouzi. Jeho vyrýsovaným svalům rozhodně žádná neodolá!

Zdroj: isifa.comVeronika Freimannová (60)

Umíte si představit, že by tahle kráska měla například čtyřicetiletého syna? V jejím věku by nešlo o nic neobvyklého. Herečce Veronice Freimannové bude totiž v září  tohoto roku 61 let.


 

Nepřehlédněte:
• TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!


Yvetta Blanarovičová (52)

A další dáma, která se rozhodně za rok na své občance nemusí stydět. Zpěvačka Yvetta Blanarovičová má postavu, kterou by ji mohla závidět kdejaká patnáctka.  


Zdroj: archivFrantišek Peterka (94)

Představitel nezapomenutelného Krakonoše, herec František Peterka, oslavil 17. března neuvěřitelných 94 let. Zlomeného téměř stoletého staříka ale nehledejte. Františka Peterku  optimismus rozhodně neopouští.

Zdroj: TV NovaMarie Rottrová (74)

Že na svůj věk rozhodně nevypadá, je o téhle zpěvačce s velkým Z obecně známo. Místo v našem žebříčku si tak zaručeně zaslouží. Kdo z vás by nechtěl takhle šmrncovní babičku?

Zdroj: Isifa / Archiv

 


Nepřehlédněte:

KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?

ŠTĚPÁNKOVY HOLKY Z BÁSNÍKŮ: Jak dnes tyhle krásky vypadají?


ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Ach, ten text. Zounar velkolepě odrovnává kolegy!

Kde se narodili a kde bydlí hvězdy Ordinace? MAPY a rozhovory UVNITŘ!

 

  


Novinky z NOVY