PŘÍMÝ PŘENOS: Koncert MANDRAGE v divadle Hybernia! Může ho vidět každý!

Aktualizováno 08.05.2015

Mandrage poutak 3

NOVA Plus přináší EXKLUZIVNÍ přímý přenos z koncertu Mandrage. V rámci svého akustického turné vystoupí ve středu v divadle Hybernia v Praze. ZDARMA ho můžete vidět i vy!

Koncert Mandrage můžete vidět už tuto středu 18. 3. 2015 na videoportálu NOVA Plus. Začátek je v 19:00!

Koncert Mandrage lze sledovat zdarma na NOVA Plus prostřednictvím stolního počítače nebo notebooku. Koncert si můžete pustit také se službou VOYO na svých mobilech nebo tabletech.

Plzeňská kapela Mandrage v listopadu skončila Siluety Tour Part II a od února navazuje sérií akustických koncertů. Stejně jako v předchozích show si kluci opět připravili něco navíc.

 

MANDRAGE: V kapele jsme věrní svým partnerkám, ale pozvání od fanynky na skleničku neodmítneme! VIDEO

 

 

Turné nese trefný název Od začátku a opravdu nám kluci připomenou písně od začátku své společné kariéry v roce 2001. “Plánujeme zmapovat celou historii kapely Mandrage tak trochu netradičním způsobem, pomocí divadelní výpravy, s pomocí všemožných talentovaných hostů... Půjde hodně o kouzlo okamžiku a můžeme garantovat, že diváci se nepřestanou bavit a trošku ani divit, “ slibují Mandrage.

Jak sami říkají, když už akusticky, tak s noblesou, když s noblesou, tak v divadle, když v divadle, tak divadelně. “Chceme našim posluchačům ukázat, že divadlo není jen Prodaná Nevěsta nebo muzikály Michala Davida, ukázat jim, že divadlo stále žije a může být i zábavné,” řekli kluci.

Mandrage za 14 let své existence nahráli 4 studiová alba, z nichž 2 se staly zlatými. I přesto je to pro kluky první akustické turné v jejich kariéře a přiznávají, že se u některých aranžmá pěkně zapotili, s výsledkem jsou ale naprosto spokojeni.

 

 

“Rozhodně budeme na vizuální stránku našich koncertů dávat důraz i nadále. Divadelní turné O(d) Začátku nevyjímaje. Baví nás posouvat hranice našich možností a využívat daná prostředí do jejich maxima. Divadelní prostory jsou opravdu fascinující svojí variabilitou a možnostmi, které nabízí. Část naší kapely v divadle vyrostla, a tak máme k těmto místům opravdu vřelý vztah,” přiznávají Mandrage.

Hity budou doplněny o hudební doprovod smyčcového kvarteta, dechového tria a vokalistek. Pomyslným vyvrcholením bude pražský koncert v divadle Hybernia 18. března. Pouze zde budou překvapením i někteří další hosté. Vstupné do Hybernie je možné zakoupit už nyní v předprodejních sítích.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÉ LEVNĚ A CHUTNĚ: Varský nášup Frantu Nyklase ohromil!

Zkažené klapky z Ordinace: Ach, ten text. Zounar velkolepě odrovnává kolegy!

novaplus.cz

Novinky z NOVY