Souboj akčních hrdinů: Schwarzeneger, nebo Stallone? HLASUJTE!

Aktualizováno 20.01.2016

Arnold Schwarzeneger, Sylvester Stallone
Zdroj: Nova.cz

Jsou přitažliví, svalnatí a pro většinu žen naprosto neodolatelní! Ale jen jeden hrdina může být ten nejakčnější! Který z nich to bude? Hlasujte!

Sylvester Stallone

Sylvestra jistě všichni znáte jako boxera Rockyho Balbou a vietnamského veterána Ramba. Jeho první filmová role neměla vůbec nic společného s nabušeným hrdinou.

 

Zdroj: Nova.cz

Poprvé se na televizních obrazovkách objevil v roce 1970 v erotickém snímku Párty u Kitta a hřebců. Stallone není jenom výborný herec, ale taky vyhledávaný scénarista a režisér. Režíroval a taky napsal snímek Postradatelní.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Arnold Schwarzenegger


Herec, sportovec a 38. guvernér státu Kalifornie, takový je Arnold Schwarzenegger. Řadí se mezi nejúspěšnější kulturisty historie a to dokazuje i několika výhrami v soutěži Mr. Olympia (7krát) a Mr. Universe (5krát). A právě díky své postavě byl v Guinnessově knize rekordů označen jako nejdokonaleji vyvinutý muž na světě.

 

Zdroj: Nova.cz

 

I přesto, že neměl žádné herecké vzdělání, proslavil se ve filmovém průmyslu. Mezi jeho nejslavnější role patří samozřejmě Terminátor a Barbar Conan. Arnold není jenom herec, sportovec a guvernér, ale taky spisovatel. Napsal nespočet publikací, například Encyklopedii moderní kulturistiky.

Zdroj: Nova.cz

 

Arnold x Sylvester

Až do 80. let, tedy do nástupu Stallona, byl Arnold největším svalovcem v Hollywoodu. Jakmile se Stallon objevil na filmových prknech, byl z toho Schwarzeneger úplně nesvůj. Oba svalovci se dlouhou dobu nesnášeli.

Zdroj: Nova.cz


„Když jsem viděl Ramba II, viděl jsem Sylvestera bez oblečení a vypadal tak nabušeně. Řekl jsem si, sakra, co dělá v mé kategorii? Jako Rocky byl atletický a vyhlazený, ale teď je to hora svalů. Má na sobě méně tuku než já? Musím ho dostat. Jestli si myslí, že mi zabere můj obor, tak já vlezu do toho jeho a ve filmech ho překonám. Tak jsme spolu začali bojovat,“ prozradil Schwarzenegger během televizního vysílání.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Jejich boj trval přes deset let, ale potom si pánové uvědomili, že je potřeba zakopat válečnou sekeru a začít spolupracovat. Od té doby spolu začali natáčet filmy.

 

 

Zdroj: Nova.cz

 

Sice už spolu svalovci nesoupeří, ale my dobře víme, že ten nejlepší akční hrdina může být pouze jeden! Tak který to bude? Hlasujte!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poznáte ji? Vyrostla do krásy a stala se módní ikonou všech žen!

DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Uhodnete, kdo ke komu patří?

Zkažené klapky z Ordinace: Adam Kraus rozchechtá sebe i Holička


Novinky z NOVY