FOTO: HVĚZDY NOVY v pytlích! Které sluší nejvíc?

Aktualizováno 04.04.2015

Krásky TV Nova v pytlích

Jaro se pomalu blíží a při té příležitosti si moderátorky a herečky TV Nova vyzkoušely unikátní práci fotomodelek. Oblékly je do opravdu netradičních kostýmů - pytlů!

Moderátorka Renáta Czadernová, reportérka Silvie Miklošová a herečky Šárka Vaculíková a Michaela Sejnová se na jeden den staly jarními vílami, a to téměř doslova. Atmosféru jara totiž dokreslovaly netradiční květinové účesy kadeřníka Honzy Kořínka.

 

„Velmi mě na tom bavilo to, že mi tým vlasového studia připravil zcela jinou podobu,“ říká moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová.

 

 

 

Šárka Vaculíková zase brala celou proměnu jako velkou výzvu: „Byla jsem potěšená, a protože mám ráda výzvy, řekla jsem si, proč ne.“ Focení květinových účesů byl pro Šárku zároveň splněným snem. Vždy si totiž prý přála mít ve vlasech květiny.

 

 

 

Pro Míšu Sejnovou, která hraje v seriálu Doktoři z Počátků, byla vlasová proměna takovým netradičním dárkem. V den focení totiž slavila narozeniny. „Focení mě baví, patří to k mé profesi, ale přiznám se, že když přišla nabídka na focení vlasové kolekce, byla jsem docela překvapená,“

 

 

Mezi známými fotomodelkami se objevila i reportérka pořadu Volejte Novu, kterou si kadeřník do své kolekce vybral hlavně kvůli její výrazné barvě vlasů. I tato zrzka je na focení zvyklá, ale jak sama přiznala, profesionálně před fotoaparátem stála naposledy před třemi lety.

 

 

Jak se vám líbí výsledné fotografie? Podívejte se i na reportáž z focení, kde se mimo jiné dozvíte nejen jak fotky vznikaly, ale i která kráska přiznala šediny ZDE!


Novinky z NOVY