VTIPNÉ MOMENTY z filmu Slunce, seno a pár facek: Babky braly úplatky za běhání!

Aktualizováno 26.03.2019

Slunce, seno...
Zdroj: Nova.cz

Ať se propadnu do západního Německa, jestli kecám, velebnosti! Tak tuto hlášku jistě všichni dobře ovládáte, ale víte, jak se natáčela třeba fackovací scéna nebo jak donutil režisér, aby babky utíkaly jako o život?

Druhé pokračování oblíbené komedie Slunce, seno a pár facek, kterou režíroval Zdeňek Troška se samozřejmě neobešlo bez vtipných příhod. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější! 

Zdroj: Nova.cz


Hodně herců se do závěrečné fackovací scény nechtělo, ale pomohli jim místní komparzisté, kteří propašovali na plac láhev pálenky. No, a potom už to šlo bez problémů.

Zdroj: Nova.cz


Scénu, během které bylo vidět Blaženě poprsí, nebylo na popud režiséra, ale tuto scénu si vymyslela sama představitelka Veronika Kánská.

Podívejte se:

RODINNÉ VZTAHY ve Slunce, seno: Tihle herci byli příbuzní!


Zdroj: Nova.cz


Cecilka alias Vlastimila Vlková při jedné scéně přivolávala své „kolegyně“ píšťalkou. Samozřejmě se babkám nechtělo utíkat, tak dostaly od režiséra 100 Kč jako motivaci, aby utíkaly co nejrychleji. A podařilo se!

Zdroj: Nova.cz


Zdeněk Troška si vyžádal, aby Helena Růžičková při scéně, kdy dává facku svému synovi, použila kvůli lepšímu záběru levou ruku. Ale synáček chtěl pravačkou, protože to prej je lepší. Tak dostal oběma.

Nepřehlédněte:
SLUNCE, SENO, JAHODY: Takhle teď vypadají hlavní představitelé. Poznali byste je?

Zdroj: Nova.cz


Pavel Kikinčuk měl i v tomto díle ztvárnil postavu Pláničky. Špatně se ale domluvil s produkcí a v době natáčení byl v Německu. Zdeněk Trošku to vyřešil po svém a jeho postavu poslal na vojnu.

Zdroj: Nova.cz


A perlička na závěr: Škopková se ptá Škopky: „Co pořád vidíš na tom chlastu?“ a Škopek odpovídá: „Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky.“

Zdroj: Nova.cz


ČTĚTE TAKÉ:

• VTIPNÉ MOMENTY z filmu Slunce, seno a pár facek: Babky braly úplatky za běhání!

• Šokující fakta o filmu SLUNCE, SENO, JAHODY: Pravé facky a výslech na policii!

• Jak utopit dr. Mráčka: Aneb jak se točily skoky do umyvadla!


Novinky z NOVY