Symbol stárnutí - šediny! Která tvář TV Nova je přiznala?

Aktualizováno 19.03.2015


Hvězdy televize Nova se rozhodly skoncovat se zimou. Povedlo se jim to při focení jarní a letní kolekce účesů. Při tom nám prozradily nejen co kdy měly nejšílenějšího na hlavě, ale také přiznaly, jak jsou na tom s šedinami.

Renátou Czadernovou, Míšou Sejnovou a Šárkou Vaculíkovou si vybral kadeřník Honza Kořínek jako modelky pro nafocení kolekce účesů na sezónu jaro/léto 2015. Kráskám na hlavách vytvářel trendy účesy, které letos poletí - ať už šlo o pěšinky uprostřed, hluboké patky, nebo úpravu dlouhých vlasů na krátký vzhled.

 I když tvářím seriálů a Televizních novin na závěr na hlavách vyrostly obrovské květinové účesy, nebylo to rozhodně to nejšílenější, co kdy měly učesané. "Když jsem byla jako malá s babičkou u kadeřnice, chtěla, abych měla praktický účes, aby mi to nikam nelezlo, tak mě nechala ostříhat úplně na kluka. To byl jako šok a to jsem si nesla asi půl roku, než mi ty vlasy dorostly. A to jsem se fakt styděla, " postěžovala si nám Šárka Vaculíková, která hraje Adrianu Peškovou v seriálu Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOKONALÁ BOHYNĚ v podání seriálových hereček! Jak by vypadala? 

FOTO: Poznáte tuhle krásku? Její účes ji proslavil!

 

Pro Míšu Sejnovou, představitelku Markétky z Doktorů v Počátcích, bylo nejhorší, když jí na seriálovou svatbu vyčesali obrovský drdol a připadala si jako carevna. Naštěstí po domluvě s režisérkou jí vlasy rozpustili a byla spokojená.

 

Pro ženy není vždy snadné přiznat, že už se na nich projevuje stárnutí v podobě šedivých vlasů. Míša Sejnová je prý bude maskovat barvami, co to půjde. Naopak Renáta Czadernová je bez ostychu přiznala: " Já je mám, to přiznávám, nemám je po celé hlavě, ale tak třeba 10 šedivých vlasů si napočítám." Pár takových vlasů jí na kráse ale rozhodně neubírá.


Novinky z NOVY