Show Prásk! s novou moderátorkou už DNES večer!

Aktualizováno 13.02.2016

Prásk - Gabriela Partyšová - 1

Už dnes večer se divákům v oblíbeném magazínu ze světa showbyznysu Prásk! představí nová moderátorka. Tou je Gabriela Partyšová, se kterou se diváci v poslední době setkávají především ve Snídani s Novou.

Gabriela Partyšová se tak vrací na místo činu: „Těší mě, že se mohu vrátit do pořadu, ve kterém jsem působila už před několika lety a mohu se tak stát součástí nejsledovanějšího společenského magazínu v České republice. Je pro mě velká čest setkávat se s českými i zahraničními celebritami a spolupracovat s týmem profesionálů, který se na výrobě pořadu podílí a který je zárukou toho, že se diváci u pořadu nebudou nudit. Pevně doufám, že se mi dnešní premiéra vydaří, držte mi palce,“ dodává s úsměvem Gabriela.

„Pavlu Novotnému děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na případné další pracovní setkání na jiných projektech,“ sdělil k odchodu Pavla Novotného Martin Švehlák, ředitel zpravodajství.

Kromě nové moderátorky čeká diváky Prásku další změna v podobě nového studia. Ta se na obrazovkách projeví v průběhu jara. Premiérový díl show Prásk! s Gabrielou Partyšovou mohou diváci sledovat už dnes večer po Ordinaci v růžové zahradě 2.
 


Novinky z NOVY