KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?

Aktualizováno 14.06.2016

Sourozenci slavných
Zdroj: Nova.cz

Slavné herečky, krásné modelky i přitažliví herci mají své mnohdy i mnohem krásnější sourozence. Jak vypadají a čemu se věnují? Podívejte se!

Brad Pitt a Doug Pitt
 
Americký herec a lamač dívčích srdcí Brad Pitt je držitel několika filmových ocenění. Poté, co se v roce 2005 rozešel s Jennifer Aniston, stala se jeho osudovou láskou herečka Angelina Jolie, se kterou má tři adoptované děti a tři vlastní. Jeho starší brácha Doug se vydal zcela jiným směrem. Stal se z něho podnikatel. Doug je zakladatelem projektu „Care To Learn“ a angažuje se v dobročinných projektech pro Afriku.

Zdroj: isifa.com


Jennifer Lopez a Lynda Lopez
Zpěvačka, herečka, tanečnice, módní návrhářka –  tak to je oblíbená a sexy diva JLo. Jennifer se stala první ženou, která byla dva roky po sobě vyhlášena amerických časopisem nejpřitažlivější ženou světa. Ani její mladší sestra Lynda není úplně k zahození. Ta se ale na dráhu herečky nevydala. V současné době působí jako rozhlasová moderátorka.

Zdroj: isifa.com

Nepřehlédněte:
POZNÁTE JI? Dnes je jednou z nejzábavnějších českých žen!

Victoria Beckham a Louise Adams

Victoria Beckham se proslavila v dívčí skupině Spice Girls, která prodala desítky miliónů desek. Kromě zpěvu se věnuje i módě. Victoria má svou vlastní módní značku a je manželkou fotbalisty Davida Beckahma. Zatímco Victorie je známá po celém světě, o její mladší sestře Louise se to říct nedá. Ta se sice pokoušela prosadit, ale neúspěšně. Starší Victorie se ale o svou mladší sestru hezky stará. Například ji zaplatila v roce 2009 velkolepou svatbu. Vztah Louise s podnikatelem Darrenem Floodem však sestře dlouho nevydržel, v roce 2014 se rozvedli.

Zdroj: isifa.com

Nenechte si ujít:
KRÁSNÁ DVOJČATA OLSENOVA: Jeden z největších filmových „podvodů"!

Miley Cyrus a Brandi Cyrus
Kontroverzní americká zpěvačka, herečka a textařka, která je ráda středem pozornosti, je známá především coby Hannah Montana. Pravé jméno Miley Cyrus je Destiny Hope Cyrus. Její otec jí jako malé říkal právě Miley a tuto přezdívku si natolik oblíbila, že jí už zůstala. Její sestra Brandi je o pět let starší a jako celá Cyrus rodina i ona se věnuje herectví a hře na kytaru.

Zdroj: isifa.com


Emma Watson a Alex
Krásná britská herečka, která se narodila v Paříži, se proslavila coby Hermiona Grangerová v oblíbeném filmu Harry Potter. Emma Watson se kromě herectví zajímá i o módu. Kdyby Emma byla mužem, vypadala by úplně stejně jako její mladší bratr, herec a model Alex. Se svou sestrou jsou nerozlučný pár a navzájem se doplňují.

Zdroj: isifa.com

 

A jaké sourozence mají naše české hvězdy?


Alena Šeredová a Eliška Šeredová
Alena Šeredová je jedna z nejkrásnějších českých modelek, má svou vlastní módní kolekci plavek. Kromě modelingu se zajímá také o charitu. Její krásná sestra Eliška vypadá jako Alena o deset let mladší. Samozřejmě se i o ona zajímá o modeling.

Zdroj: isifa.com


Taťána Kuchařova a Lívie
Nádherná česká topmodelka a herečka Taťána se stala první českou reprezentantkou, která vyhrála prestižní mezinárodní soutěž krásy. V současné době je partnerkou herce Ondřeje Brzobohatého. Její mladší sestra Lívie se zatím modelingu tolik nevěnuje. Její velkou vášní je zpěv.

Zdroj: isifa.com

 

Podívejte se:
SNĚŽENKY A MACHŘI: Takhle vypadají hvězdy legendární komedie dnes!


 


Novinky z NOVY