Dvojčata Olsenova odhalila své tajemství: Kdo je nejúspěšnější?

Aktualizováno 25.07.2019

Mary-Kay a Ashley Olsen
Zdroj: Nova.cz

Poznáte, která je která? Tahle dvojčata před 30 lety pěkně zahýbala filmovým světem. I když fanoušci zpočátku netušili, že jsou vlastně dvě! Co dnes dělají slavná dvojčata?

Když jim byl pouhý rok, začaly sestry Olsenovy hrát v oblíbeném seriálu Plný dům. Tahle rovnice ale není tak úplně běžná, herečky byly sice dvě, postava, kterou v sitcomu hrály, byla ale jen jedna! Čtete dobře, tvůrci využili toho, že jsou holky dvojčata a při hraní postavy Michelle Tanner se sestry Olsenovy jednoduše střídaly.

A pro filmaře to byla jednoznačně výhoda. Dětští herci jsou totiž dost náladoví a nevyzpytatelní, a tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné.

 


Být filmovými hvězdami v tak nízkém věku, to se jen tak nevidí. Na rozdíl od většiny jiných dětských hvězd ale o těchhle dvou kráskách slyšíte dodnes. Tahle herecko-sourozenecká spolupráce se jim zalíbila natolik, že si společně zahrály i v dalších filmech, například Táta z billboardu, Gólová výměna nebo třeba Sestry v Londýně. Později daly své jméno, které mělo v Americe i mimo ni už pěknou váhu, i nejrůznějším módním kolekcím, které samy navrhují.

Zdroj: isifa.com

Dnes už mají třiletiletá dvojčata úplně jiné starosti. Obě se věnují manželským či partnerským povinnostem. Mary-Kate je od loňska provdaná za mladšího bratra bývalého francouzského prezidenta Oliviera Sarkozyho (47). Ashley zase již několik měsíců randí s ještě o mnoho starším finančníkem Richardem Sachsem (58).

Ashley se s přítelem Richardem Sachsem

Mary-Kate s manželem Olivierem Sarkozym

I když roztomilá dvojčata ve filmech už nevídáme, jejich fanoušci nemusí smutnit. Na plné čáře je totiž zastoupila jejich mladší sestra Elizabeth (27). Ta momentálně natáčí jeden film za druhým. Naposledy ji diváci mohli vidět například ve filmu Capitan Amerika: Občanská válka nebo Avengers.

Zdroj: Profimedia

Mladší sestra dvojčat - Elizabeth Olsen


Nepřehlédněte:

SNĚŽENKY A MACHŘI: Takhle vypadají hvězdy legendární komedie dnes!

VENDULKA UTĚŠITELKA po 30 letech: Tahle ženská se naučila nestárnout!

Proslavil se jako Šimon Plánička! Poznali byste ho dnes? HRAJE V ORDINACI!


Novinky z NOVY