Šárka Vaculíková přiznala, že má problém

Aktualizováno 03.03.2015

Seriál Ulice: Smyslné, rozverné i sexy fotky Šárky Vaculíkové - 1
Zdroj: Soukromý archiv

Sedmadvacetiletá Šárka Vaculíková na sebe upozornila už v seriálu První Krok, přesto si ji diváci spojují především se seriálem Ulice, kde hraje Adrianu Peškovou. Nám se svěřila se svým osobním problémem, který si ale už řeší velmi netradičním způsobem!

Tím, že je Šárka neteří herce Lukáše Vaculíka, se nikde nechlubí a ani se nesnaží na to upozorňovat. Ohledně herectví se s ním radila, než šla na konzervatoř. A přestože jí zkušenější Lukáš od tohoto řemesla odrazoval, neposlechla ho a je za to ráda.

 

Kromě herectví ráda relaxuje - například i při kreslení. To ji dostává do naprosté psychické pohody. Jak nám řekla, občas si u toho koníčku připadá jako americká hvězda.

 

PODÍVEJTE SE NA CELÝ ROZHOVOR

 

I když hodně času tráví natáčením Ulice a ve škole, daří se jí pracovat i na svých projektech. Sama si napsala a zrežírovala hru s názvem „Milena má problém“. Inspiraci k napsání našla ve svém životě.

 

Začala se totiž zamýšlet nad tím, jestli, když se vdá, se z ní stane služka na celý život, která bude neustále posluhovat svému manželovi. Tento problém řešila se všemi ženami v rodině. Každá jí na tuto situaci řekla svůj názor a životní zkušenost. Tak tedy vznikl námět na tuto hru a našla si tím i odpověď na svoji otázku.


Novinky z NOVY