SNĚŽENKY A MACHŘI DNES: Toto jsou herci legendární komedie!

Aktualizováno 09.12.2017


Legendární komedie Sněženky a machři se dočkala svého pokračování. Jak se pětatřicet let od prvního natáčení na hercích podepsalo? Koho byste možná ani nepoznali a kdo je čím dál krásnější? Podívejte se.

Václav Kopta

Herec, kterého můžete v současné době vídat v seriálu Gympl nebo Ulice, kde hraje Rudolfa Hložánka, režisérovi prvního dílu komedie Sněženky a machři zatajil, že neumí lyžovat, přestože to byla jedna z podmínek pro získání role. Když se to režisér Karel Smyczek dozvěděl, musel urychleně sehnat lyžaře, který bude Koptu dublovat. Kopta dokonce neměl ani žádné vhodné zimní oblečení, protože nikdy na horách nebyl.

Zdroj: Nova.cz
 


Jan Antonín Duchoslav

Na konkurz do prvního dílu Sněženek se Duchoslav drze vetřel. Štěstí mu ale hrálo do karet, a tak roli Vikiho Cabadaje získal. A karty si oblíbil i během natáčení. Mimo natáčení chtěl totiž se členy štábu neustále hrát karty a ponocovat. Filmaři se ale báli, že je mladý drzoun obere o peníze, a tak ho raději posílali spát.Po natočení prvního dílu pracoval Jan Antonín Duchoslav například jako rekvizitář, posunovač, podnikatel s vycpávkami ramen nebo instruktor lyžování.
 

• TO NEJ z VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ: Vznikla náhodou! Co měl být plachťák a jak vypadá dnes?

 

Eva Jeníčková

Evu Jeníčkovou si můžete pamatovat i z filmu Jak básníci přicházejí o iluze, kde si zahrála svůdnici Vendulku. V prvním díle Sněženek její postavu, krásnou a žádanou Mariku, nadabovala herečka Ilona Svobodová, kterou vídáte v seriálu Ulice v roli Jitky Farské.

Zdroj: TV Nova


Během natáčení druhého dílu se Eva Jeníčková zamilovala do režiséra Viktora Tauše. Na překážku nebylo ani to, že byla v té době vdaná. Kvůli novému, o devět let mladšímu partnerovi se neváhala rozvést a nový vztah zpečetit svatbou.

Eva Jeníčková s novým manželem:

 Michal Suchánek

Stejně jako Václav Kopta byl i Michal Suchánek, představitel bojácného a zakřiknutého Karla, do filmu vybrán jako student herecké konzervatoře.

Zdroj: oficiální zdroj


V druhém díle hraje svým zaměstnáním trochu unaveného komika, který se trápí drogovou závislostí svého syna.

Zdroj: isifa.com

 


Veronika Freimanová


Přestože je herečka Veronika Freimannová o deset let starší než její filmoví žáci, v pokračování Sněženek a machrů byste tenhle rozdíl nepoznali. Sympatická herečka se za 25 let, které oba díly Sněženek a machrů dělí, změnila nejméně.

Zdroj: Korzo

 

 


Nepřehlédněte:

HLASY, které znáte! Jaké české hvězdy dabují slavné americké herce?

 

Legendární Jindřiška z Pelíšků: Za 15 let vyrostla do krásy!

 

GILMOROVA DĚVČATA DNES: Tyhle holky snad nestárnou! Podívejte se


 

 


Novinky z NOVY