ZÁSADNÍ UDÁLOSTI ROKU 2014: Na tyhle seriálové momenty nezapomenete!

Aktualizováno 22.05.2016

Zlomové momenty seriálů v roce 2014
Zdroj: Nova.cz

I v roce 2014 byly vaše oblíbené seriály nabité událostmi, které vás nenechaly chladnými. Smrt v Ulici nebo zrušená svatba v Ordinaci! Podívejte se na ty nejzásadnější seriálové momenty za rok 2014!

♦ ULICE 

Vražda Kláry Peškové

I když se to nezdá, už je to skoro rok. Právě začátkem roku 2014 bylo totiž na chodbě Peškova domu nalezeno bezvládné tělo jeho dcery Kláry. Událost otřásla celou ulicí a ještě větším šokem bylo zjištění, kdo za nešťastným zabitím Kláry Peškové stojí. Tahle tragédie prostě pěkně zamíchala děním v Ulici.

Zdroj: TV Nova
 

Podívejte se:
CELÝ DÍL ULICE: Klářiny poslední Vánoce!
 

 

Usmíření Světlany a Lumíra

Nejčerstvější událost v Ulici, která vás neuvěřitelně potěšila! Lumír a Světlana za sebou mají vztah plný rozchodů, hádek, ale i krásných momentů.  O letošních Vánocích se ale ukázalo to, co jste vy diváci věděli už dávno – tihle dva prostě patří k sobě. Světlana Lumírovi vyznala lásku a Lumír jí lásku opětoval. 

Zdroj: TV Nova


Nepřehlédněte:
CELÝ DÍL ULICE: Olda přiznal nemanželského syna! 

 

Rozchod Jitky a Oldy

Byly doby, kdy Olda na Jitčiny city ohledy nebral a podváděl ji téměř na každém rohu. Paradoxně se však Jitka rozhodla ukončit jejich vztah v době, kdy Olda žádnou milenku neměl. Údajný vztah se zavražděnou Klárou byl pro Jitku poslední kapkou. Od Oldy se odstěhovala a své rozhodnutí nezměnila ani poté, co zjistila, že Olda s Klárou nic neměl. Olda má ale už novou přítelkyni, a dokonce Jitku překvapil návrhem podání žádosti o rozvod

Zdroj: TV Nova

 
 

♦ DOKTOŘI Z POČÁTKŮ 


Narození malého Ondráška

Událost, která potěšila nejen obyvatele Počátek, ale i vás diváky. Přestože byl začátek těhotenství Markéty celkem dramatický, protože to bylo v době, kdy byla spolu s Ondrou na ostří nože, malý Ondrášek se narodil do úplné a milující rodiny. A Markétka s Ondrou mu dokonce už stihli pořídit sestričku – adoptovanou Petrušku.

 
 

♦ ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 ♦

Narození Magdičky

Byť na její výchovu zůstal mladý táta Jakub Mázl sám, život bez své dcerky si už nedokáže představit. Teprve patnáctiletá Linda Kalinová se totiž mateřství zalekla a své dítě opustila. Jakubovi se snaží pomáhat děda Čestmír i strejda Jáchym Kalina. Linda však ze života Magdičky zcela nezmizela, projevila o ni zájem a chce ji vídat. Třeba si ke své dcerce najde cestu. Držme jim všem palce.

Zdroj: Archiv TV Nova

Nepřehlédněte:
CELÝ DÍL ORDINACE: Magdička je na světě

 

Svatba Babety

Vrchní sestřička Babeta se konečně provdala! Své ANO si řekla s operním režisérem Albertem Hessem, se kterým se milují. Tuto velkolepou událost jste uvítali s úsměvy na tvářích. A my také.

Zdroj: Archiv TV Nova

Nepřehlédněte:
CELÝ DÍL ORDINACE: Babeta se vdává!

 

Konec jedné lásky. Rozchod Gábiny a Hanáka

Zažila šok a skončila v blázinci. Řeč je o Gábině. A pokud by Hanák mezitím nepotkal doktorku Andreu Blechovou, možná by i tuto krizi kdysi ideální pár ustál. Hanák se ale do Andrey bláznivě zamiloval a jeho city ke Gábině začaly slábnout. Dlouho se rozhodoval, se kterou zůstane. A nakonec zamířil k oltáři s uzdravenou Gábinou. Ze svatby ale sešlo, Gábina se s ním v ten den rozešla. Došlo jí, že už se nemilují tak moc, aby spolu strávili zbytek života. Odjela z Kamenice, a tak skončil příběh jedné velké lásky. A nejedno oko zaslzelo... V nových dílech ale Gábina za Hanákem přijede! Sledujte v exkluzivní ukázce ZDE.

Zdroj: Nova.cz

Nepřehlédněte:
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Sandra Nováková odchází z Ordinace!

 

Čtěte také:
ROK 2015 V SERIÁLECH: Alkoholismus, nové lásky i rodinné krize! 

30 SERIÁLOVÝCH NEVĚST: Která je ta nejnádhernější?

5 NEJVĚTŠÍCH SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo všechno skončil v cizí posteli?

SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?

5 VĚCÍ, které jste nevěděli o DISCOPŘÍBĚHU: Láska na place i smrt před premiérou!

VIDEO: Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? 

LEGENDÁRNÍ MRAZÍK: Životy hlavních hrdinů rozhodně pohádkové nebyly! Co si prožili?

ANKETA: Nejkrásnější princezna všech dob. Která to je?
 

 


Novinky z NOVY