ROK 2015 V SERIÁLECH: Alkoholismus, nové lásky i rodinné krize!

Aktualizováno 25.01.2016


Co se bude dít v nových dílech vašich oblíbených seriálů a na jaký nový seriál se můžete těšit? Podívejte se, máme pro vás ochutnávku z nových dílů.

Seriály televize Nova se po sváteční pauze vrátí na televizní obrazovky už na začátku třetího lednového týdne. Hned od pondělí 12. ledna se diváci mohou těšit na pokračování příběhů svých oblíbených hrdinů ze seriálů UliceDoktoři z Počátků. V úterý 13. ledna s novým logem a znělkou opět odstartuje Ordinace v růžové zahradě 2 a na jaro 2015 si TV Nova připravila programovou novinku v podobě premiérového kriminálního seriálu Policie Modrava.

 

Věřím, že pokračování oblíbených seriálů potěší všechny jejich fanoušky. Například v Ordinaci v růžové zahradě 2 se diváci dočkají překvapení v podobě několika nových postav, které s dějem v nemocnici pořádně zamávají,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Zdroj: Archiv TV Nova

Ulici se Adriana Pešková vydá hledat svého biologického otce a pořádně živo bude i kolem vztahů kadeřnice Simony, Oldy Farského a Světlany s Lumírem. Zvraty se nevyhnou ani Doktorům z Počátků. Hned v lednu vyvrcholí spor s řádícími „šmejdy“, který odnese Ema. Otovo přátelství s Lídou se vyvine nečekaným směrem a radostná událost čeká na Vandu s Romanem.

Nepřehlédněte:
VÁNOČNÍ TELEVIZNÍ PROGRAM: Na co se na Nově těšit o Vánocích a Silvestru?

Zdroj: TV Nova

Po vánoční pauze se vrátí i zpravodajské a publicistické pořady televize Nova, které se v průběhu jara 2015 postupně představí z nového studia. Střepiny své příznivce znovu osloví už v neděli 4. ledna, Volejte NovuKoření se na obrazovkách objeví v sobotu 10. ledna. Diváci show Prásk! se mohou na další novinky ze světa celebrit těšit už ve čtvrtek 15. ledna a fanoušci pořadu o vaření U Haliny v kuchyni se jeho návratu dočkají 24. ledna. Pořady VíkendRady ptáka loskutáka si diváci budou moci naladit opět v únoru.

Jako novinku pro jaro 2015 uvede televize Nova premiérový kriminální seriál z prostředí nádherné šumavské přírody Policie Modrava. Hlavní hrdinkou je zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu. V seriálu, který bude TV Nova vysílat v neděli od 20.20, se objeví také Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Jana Boušková a další.

Nepřehlédněte:
„MAZLIVÉ“ přání Čenského: Budete koukat, po čem touží slušňák z Ordinace
 


Novinky z NOVY