TOP 10 článků, které Vás v roce 2014 nejvíc bavily!

Aktualizováno 17.07.2016

Ulice: Policie a pohřební vůz
Zdroj: Nova.cz

Celý rok jsme vám na webu nova.cz přinášeli články ze zákulisí nejoblíbenějších nováckých seriálů. Díky tomu jste se mohli podívat do míst, kam se normálně oko diváka nedostane a zapojit se do mnohých soutěží. A které články vás v roce 2014 zajímaly nejvíc?

1. SMRT v Ulici! Podívejte se na exkluzivní reportáž z místa tragédie! 

Nejvíc vás zajímala reportáž z místa činu, ve které jste se mohli podívat na první záběry z neštěstí, které v roce 2014 otřáslo Ulicí! Vražda Kláry Peškové prostě nenechala nikoho chladným.

Zdroj: Nova.cz

 

Podívejte se na poslední odvysílané díly Ulice v roce 2014

 

2. VIDEO: Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? 

V kom z herců a představitelů podobných profesí koluje stejná krev, ale nevíte o tom? A kdo má naopak společné jen jméno? V tomto článku jste se mohli podívat na méně známé a často překvapující rodinné vztahy v showbyznysu.

Zdroj: TV Nova

 

3. Tomu neuvěříte: Takhle se proměnila sestřička Mirka! 

I ženy zrají jako víno! A to rozhodně platí i u představitelky milé sestřičky Mirky z Ordinace v růžové zahradě 2. Jak se proměnila z ošklivého káčátka v sexy divu? Tenhle článek vás prostě bavil!

Zdroj: Nova.cz

 

Podívejte se na poslední odvysílané díly Ordinace v roce 2014


4. SOUTĚŽ DVOJNÍKŮ Z ULICE VRCHOLÍ: Podívejte se na další fotky!

Na podzim loňského roku vyhlásila televize Nova soutěž, ve které se hledali dvojníci postav ze seriálu Ulice. Pokud vás zajímalo, jak jednotliví dvojníci vypadali a sami jste ještě sbírali odvahu se do soutěže přihlásit, tenhle článek vám rozhodně nemohl uniknout.

Zdroj: Nova.cz

 

5. Unikátní video: Takhle se představitelka Emy probojovala na mistrovství světa!

Anna-Marie Valentová, kterou znáte jako Emu z Ulice, se už třetím rokem věnuje tancování. V tomto článku nás nechala nahlédnout do svého soukromí a vzala nás na mistrovství ČR v taneční soutěži, v níž Anička a její tým skvěle zabodovaly

 

6. SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty? 

Herectví často koluje v žilách jak rodičům, tak dětem. Kdo ze slavných herců předal svým dětem herecké geny, nebo se s vlastním potomkem dokonce objevil před kamerou? V tomto článku jste se mohli podívat i na to, jestli děti po svých rodičích zdědily jen talent, nebo i podobu.

 

7. ÚŽASNÉ FOTO: Roste nám ze Sofie Filippi nová Miss? 


Sofii Karachovou Filippi znáte z Ordinace v růžové zahradě 2 jako Kláru Hofmanovou, tedy vnučku ředitele nemocnice Hofmana. Ze začínající herečky nám ale možná roste i budoucí modelka, nebo dokonce Miss! Půvabu má k tomu dostatek! Na fotky dcery slavné moderátorky a herečky Gabriely Filippi jste se mohli podívat právě v tomto článku.

Zdroj: Lenka Hatašová

 

8. Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali! FOTOGRAFIE ZDE 

Ve filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag ztvárnila Šárka Vojtková nezapomenutelnou roli Irenky. Od natáčení ale uteklo už neuvěřitelných 22 let! Článek ukázal, jak se představitelka Irenky za tu dobu změnila.

Zdroj: FDB.cz

 

9. TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

Film Zdeňka Trošky Princezna ze mlejna měl premiéru v roce 1994. Na přání nejen dětských divák byl o šest let později natočen druhý díl. A jak neuvěřitelně se za uplynulých dvacet let změnily hlavní postavy? Podívejte se.

 

10. SÍGR Z KAMEŇÁKU: Za 11 let se skoro nezměnil! Podívejte se 

Od prvního dílu komediálního filmu Kameňák, který režíroval Zdeněk Troška, uběhlo už 11 let. Letos vás zajímalo také to, jak se nejmladší člen Novákovic rodiny z Kameňákova změnil, nebo spíš nezměnil. Tady je výsledek.

Zdroj: oficiální zdroj
 

Nepřehlédněte:

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Tohle dělají Lucie Borhyová a Michal Hrdlička mimo kameru!

CHART SHOW: Takhle vypadá oslava konce roku!

TOHLE STOJÍ ZA TO! Speciální SILVESTROVSKÝ DÍL Ordinace!

 

 


Novinky z NOVY