Poznáte tohoto maturanta? Dnes slaví úspěchy vedle nádherné ženy!

Aktualizováno 30.12.2016

Martin Pouva maturant

Krasavec, který oslňoval dívky jako tenisový trenér i úspěšný sportovec. Ženy po něm šílely dokonce i v Německu! Uhádnete o koho jde?

Takto vypadal Martin Pouva (50), když mu bylo 18 let. Tedy v době, kdy měl spáchat údajný kriminální čin, o který se tento týden otírala bulvární média. Jenže pod "senzačním" titulkem se krčil článek o dobrodružství Martina Pouvy s pár přáteli v Jugoslávii. Chtěli nakouknout do nedaleké Itálie, jenže na hranicích je chytila pohraniční stráž. Soudkyně je poslala na 3 dny do vězení. Pak skupinku mladých dobrodruhů bachaři se zdviženým prstem propustili zpátky na pláž.

Jak se na tento mladický prohřešek Martin dívá po 30 letech a jak bulvár zatřásl s jeho rodinou? Prozradil to ve Volejte Novu! Odvysílaný díl najdete na novaplus.cz ZDE. Martin Pouva patří mezi nejoblíbenější moderátory TV Nova. Začínal ve Formuli 1 a později se stal výraznou osobností Sportovních novin. Nedávno usedl do nejprestižnějšího moderátorského křesla v TV Nova. S Kristinou Kloubkovou uvádí Televizní noviny. 


DUEL: Jak dobře se Martin a Kristina znají?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
To je roztomilý školák! Poznáte mladého moderátora Novy?

Poznáte, kdo to je? Dnes po něm ženy šílí! FOTO UVNITŘ

HRAVĚ ZDRAVĚ s Kristinou Kloubkovou! Rady, tipy a zábava pro děti!

 

 


Novinky z NOVY