SUPERSTAR: Podívejte se, jak se dnes daří finalistům první řady

Aktualizováno 17.10.2015

SuperStar
Zdroj: oficiální zdroj

A jak se vlastně první finalisté za deset let změnili a co dělají dnes? Podívejte se.

Aneta Langerová

Ve svých 18 letech se stala historicky první českou SuperStar. Na svém kontě má tři vydaná alba a několikrát vyhrála Českého slavíka v kategorii Zpěvačka roku. A zpěvu se věnuje dodnes.

Zdroj: oficiální zdroj


Šárka Vaňková
Šárka se po pěvecké soutěži vydala na muzikálovou dráhu, které se drží doteď. Zahrála si například v muzikálu Kleopatra, Angelika, Dracula. Záhy po soutěži vydala dvě alba. V osobním životě má slabost pro starší muže. Jednu dobu chodila například s Danielem Hůlkou.

Zdroj: oficiální zdroj

 


Související: VIDEO: Hlas nevyhráli, ale jako první mají klip! Líbí se vám?

Sámer Issa
Sámer je milovníkem večírků a krásných modelek, které ho na akcích doprovázejí. V roce 2008 se mu jedna taková párty málem stala osudnou. Byl odvezen do nemocnice se zástavou srdce. Laboratorní vyšetření odhalilo dávku kokainu a marihuany.

Zdroj: oficiální zdroj


Tomáš Savka
Tomáš záhy po soutěži vydal album, za které dostal platinovou desku. Ten samý rok se přihlásil na konkurz do muzikálu Miss Saigon, který vyhrál, a tím započala jeho muzikálová kariéra. V roce 2013 oslavil sólovým turné své třicáté narozeniny. V současnosti plánuje svatbu se svou o jedenáct let starší přítelkyní Zuzanou.

Zdroj: oficiální zdroj


Martina Balogová
V roce 2005 vydala desku s názvem I Am Not From Here. Poté, co ji pochválil Karel Gott, vstoupla Martině sláva do hlavy, a tím přišla o řadu svých fanoušků. Je matkou syna Pepíka.

Zdroj: oficiální zdroj

Nepřehlédněte:
Legendární záchvat smíchu Kristiny Kloubkové: Brečel celý štáb Snídaně s Novou!


Julián Záhorovský
V roce 2005 vydal své hudební album a pak se dal na studium. Julián vystudoval vysokou školu se zaměřením na sociální a mediální komunikaci a vyzkoušel si práci tiskového mluvčího.

Zdroj: oficiální zdroj


Stanislav Dolínek
Na podzim roku 2004 vydal své debutové album Standa 001, za které dostal Zlatou desku. V současné době se zpěvu profesionálně nevěnuje.

Zdroj: oficiální zdroj


Petra Páchová
Jako jediná finalistka z prvníh ročníku nevydala žádné album. Po soutěži se dala na studium a vystudovala návrhářství. V roce 2010 se provdala a své svatební šaty si navrhla sama.

Zdroj: oficiální zdroj


Petr Poláček
Na svém kontě má dvě alba, první nese název Petr Poláček & Iluze. Druhé bylo pojmenováno podle jedné z písní Nemůžu zapomenout. Je frontmanem skupiny Bad Name. Také si zahrál v muzikálu Michala Davida Děti ráje.

Zdroj: oficiální zdroj


Veronika Zaňková
Veronika ve finalových kolech sice vypadla jako první, ale to rozhodně nebyl konec její kariéry. Vydala dvě cédéčka a dodnes vystupuje se svojí skupinou Crazy Diamond. V roce 2009 se jí narodil syn Lukáš.

Zdroj: oficiální zdroj

Čtěte také:

Krásná Berenika Kohoutová přiznala: Tyhle balicí triky ji neoslní!

Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Některé nepoznáte a některým zatleskáte!

 


Novinky z NOVY