Aňa Geislerová: S Jirkou Macháčkem v posteli hned první natáčecí den!

Aktualizováno 10.10.2014

Pohádkář - 5

Za necelý měsíc, už se dozvíme, co je fakt nebezpečné! Ve čtvrtek 6. listopadu totiž do kin přijde love story Pohádkář, v němž jedna z hrdinek položí svému protihráči otázku: Žil jste někdy se dvěma ženskýma najednou? Ne? Pak nevíte, co je fakt nebezpečný!

Příběh Pohádkáře v sobě spojuje napětí postupného odhalování pravdy, k níž se díky pátrání po totožnosti mrtvého neznámého muže dopracovává kapitán Rott v podání Matěje Hádka s napětím milostných vztahů, které prožívá hlavní hrdina, žijící pod různými identitami dva odlišné životy.


Dana je žena s plánem, který dotahuje do konce za každou cenu a cíl je pro ni důležitější než cesta k němu,“ charakterizuje svou hrdinku Aňa Geislerová. „Nakonec asi zvítězila touha zahrát si právě takovou postavu. Já hrozně ráda hraju vedlejší role, protože dávají člověku větší volnost, je na vás menší tíha… A navíc Dana je taková peprná a ostrá, a to jsou pro herce odměny, to se hezky hraje.
 

Nepřehlédněte:
LUCIE BÍLÁ vydává před Černobílým turné 2014 nové 3CD DIAMOND COLLECTION


Tandem Geislerová-Macháček se v českém filmu objevil již několikrát, ale v poslední době se herci zase příliš pracovně nepotkávali a rozhodně ne jako dvojice. „Já jsem strašně chtěla točit s Jirkou. Moc jsem se na to těšila, protože jsem si vždycky přála, abychom spolu dělali nějaký film navážno s většími rolemi. Je to vlastně zvláštní, náš první natáčecí den – a my si spolu vlezem do postele! Ale o to je to právě jednodušší, že se známe. S kamarádama točit bývá někdy problém, ale zrovna s Jirkou… s ním nikdy není nic problém. A o to víc člověk trénuje herectví, protože po těch letech to musí fakt zahrát!“ směje se Aňa.


Stejně tak se těšila i na spolupráci s režisérem Michálkem, s nímž pracovala poprvé. „Vladimír vzbuzuje klid, on je takový jezero, do kterého se člověk ponoří,“ přidává se Aňa Geislerová.

 


Novinky z NOVY