BLBÝ A BLBĚJŠÍ! Jak vypadají herci po 20 letech od natáčení? FOTO

Aktualizováno 11.01.2016

Blbý a blbější

Dva hlupáci, kteří cestují v autě v podobě velkého chlupatého psa a sní o tom, že jednou budou vlastnit obchod s červy. Komedii Blbý a blbější už je neuvěřitelných 20 let, ale pobavit dokáže pořád stejně! A jak dnes vypadají filmoví Lloyd a Harry?

Na plátně jim to fungovalo skvěle, a dokonce sám Dustin Hoffman řekl, že šlo o jedno z nejpřesvědčivějších přátelství, které kdy na filmovém plátně viděl. Přitom tahle dvojka mohla vypadat úplně jinak. Přáním Jima Carreyho (52) totiž bylo, aby si jeho parťáka zahrál Nicolas Cage, ten dal ale nakonec přednost jinému filmu, a tak se po Jimově boku postavil Jeff Daniels (59).

 

Komik Jim Carrey se podílel i na scénáři komedie a do natáčení hojně zasahoval. Výjimkou nebyly ani situace, kdy si na place přidával do textu nové repliky a jeho parťák Jeff Daniels na ně musel v průběhu natáčení reagovat.

Nepřehlédněte:
Neznámá fakta o SOUKROMÝCH PASTECH: Komu nejvíc vadily lesbické scény a kdo nosil paruku?

I když hrál Jim Carrey ve filmu pěkného hlupáka, dokázal si v reálu získat srdce krásné herečky, která si ve filmu zahrála hlavní ženskou roli. Jim Carrey a herečka Lauren Holly se do sebe totiž během natáčení skutečně zamilovali a o dva roky později se vzali. Film ale jejich vztahu příliš štěstí nepřinesl, protože se po roce rozvedli.

Nepřehlédněte:
5 VĚCÍ, které jste nevěděli o DISCOPŘÍBĚHU: Láska na place i smrt před premiérou!


Novinky z NOVY