Autogramiáda Ládi Hrušky: Už DNES od 17:00 v Arkádách!

Aktualizováno 17.10.2014


Pokud máte v plánu pořídit si kuchařku Ládi Hrušky, dejte si dobrý pozor, co kupujete. Na trhu se totiž objevila kuchařka, která se snaží vydělat na jméně Ládi Hrušky.

„V případech, kdy dojde k protiprávnímu užití duševního vlastnictví naší společnosti, využíváme všech dostupných právních prostředků, abychom bránili svá práva. V tomto konkrétním případě Obvodní soud pro Prahu 4 nařídil formou předběžného opatření zákaz vydání, prodeje a distribuce protiprávně vydávané knihy Ládi Hrušky a soud také nařídil stažení všech výtisků této knihy z trhu. Naše společnost bude podnikat další právní kroky k tomu, aby bylo toto předběžné opatření plně respektováno nejen nakladatelem, ale i distributory a prodejci. Doporučujeme proto všem stranám, aby postupovaly v souladu se zákonem a nakládaly pouze s legálně vydanou kuchařskou knihou Ládi Hrušky označenou logem TV Nova,“ okomentovala celou situaci mluvčí TV Nova Anna Suchá. Podívejte se na seznam míst, kde kuchařku Ládi Hrušky koupíte.

Originální kuchařka Ládi Hrušky vypadá takhle:

Zdroj: TV Nova


SOUTĚŽ: Vyhrajte kuchařku Ládi Hrušky s originálním věnováním


Recepty Ládi Hrušky můžete mít i na DVD

Na DVD nechybí ani legendární recept na chipsy z kuřecích kůžiček, koblihy z trouby nebo domácí pribinák. Najdete tam ale také sbírku unikátních a většinou jednoduchých receptů na přípravu domácího pečiva, mléčných výrobků, polévek, sladkých i slaných hlavních jídel, dezertů, moučníků a dalších pokrumů doslova za pár korun. Suroviny v jednotlivých receptech jsou podle zvyku Ládi Hrušky přepočítané na hrnky, lžíce a špetky a doplňují je údaje o jejich ceně.

DVD Levně a chutně s Láďou Hruškou:

Zdroj: TV Nova

„Na kuchařku jsem se velmi těšil, protože ji beru jako velký dluh a zároveň dárek divákům, kteří se na ni ptají už od prvního dílu mého vaření,“ říká Láďa Hruška.


Termíny autogramiád Ládi Hrušky:

16. 10. od 17 hodin – Praha – Arkády Pankrác


Nenechte si ujít:
SPECIÁL: Legendární videa Ládi Hrušky!


„První jídlo jsem uvařil v době, kdy jsem si jako šestiletý byl schopen přeslabikovat návod na polívku z pytlíku. Byla žampionová a povedla se mi,“ vzpomíná na prvotní kulinářské zážitky Láďa Hruška.

DVD „Levně a chutně“ s Láďou Hruškou

Zdroj: TV Nova


A kdo je gurmánský experimentátor Láďa Hruška? Svou kariéru nastartoval ve zpravodajství TV Nova, kde se rychle zařadil mezi oblíbené reportéry. Postupně k jeho ryze zpravodajskému zaměření přispěly další aktivity, například jako potravinový inspektor obcházel obchodní řetězce a restaurační zařízení a kontroloval kvalitu potravin a pokrmů. Pak už byl jen krůček ke snaze vyzkoušet si uvařit a upéct sám domácí speciality, které jsou bez chemických přísad a zvládne je opravdu každý.
 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Legendární reportáž o ukradeném kabátu Ládi Hrušky

LÁĎA HRUŠKA prozradil, jak využívá popularitu! Budete se divit!

Láďovy nejnechutnější nálezy v supermarketu

 


Novinky z NOVY