NOVINKA: Halina Pawlowská bude mít vlastní pořad. A točí se u ní doma!

Aktualizováno 15.10.2014

Halina Pawlowská
Zdroj: oficiální zdroj

Již 4. října vstoupí na obrazovky TV Nova zbrusu nový pořad s názvem U Haliny v kuchyni, ve kterém se moderátorka a herečka Halina Pawlowská představí v roli kuchařky! Zjistěte více!

Halina bude ve své vlastní kuchyni divákům předávat nejen rodinné recepty, na řadu se dostanou i její historky, vtipy a samozřejmě i glosy, kterými je tak proslulá. Chybět nebudou ale ani dobré rady, tipy a triky, které milovníci vaření rádi ocení.

Pořad U Haliny v kuchyni budeme vysílat každou sobotu od 18:00 na obrazovkách televize Nova, tedy v čase, kdy se v řadě rodin chystají večeře. Pořad bude trvat zhruba 30 minut a unikátní bude v tom, že Halina Pawlowská bude pro diváky vařit přímo ve svém domě a ve své vlastní kuchyni,“ uvedla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.
 

Nepřehlédněte:
Levně a chutně: Velká kuchařka Ládi Hrušky

Zdroj: oficiální zdroj

Diváci se musí připravit na to, že nejsem kuchařka, ale hrozně ráda jím a vařím pro své blízké, takže se mohou těšit na osvědčené recepty. Připravovat budu převážně českou kuchyni s nádechem kuchyně maďarské a trochu německé, prostě takovou jako je má rodina,“ prozradila o svém novém pořadu Halina Pawlowská.

Každou odvysílanou epizodu pořadu „U Haliny v kuchyni“ budou moci diváci zhlédnout i na internetových stránkách NOVA Plus.

aš Nova.cz

Novinky z NOVY