5 NEJVĚTŠÍCH SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo všechno skončil v cizí posteli?

Aktualizováno 19.09.2015

Seriál Ulice: ep. 2359 - Jarda s Markétou si udělají mejdan ve dvou
Zdroj: TV Nova

Nevěra. Řeší ji celebrity, obyčejní lidé i seriálové postavy. Někdo ji toleruje, jiný by ji v žádném případě neodpustil. Jaké jsou ale ty největší seriálové nevěry? Podívejte se.

Hanák a Andrea - Ordinace v růžové zahradě 2

Zatímco se Gábina léčila na psychiatrii kvůli silně prodělanému šoku, Hanák se sbližoval s kolegyní Andreou. Gábinin stav byl v jednu chvíli totiž natolik vážný, že vidina uzdravení byla minimální, a tak beznadějný Hanák přijal Andreinu pomoc a porozumění. Netrvalo dlouho a jejich přátelství přerostlo v milenecký poměr. Přesto všechno se tito dva na konci poslední série vzali a doktor Hanák konečně skončil pod čepcem.


Zdroj: Nova.cz

 

David a RenataOrdinace v růžové zahradě 2

Rodina Suchých tuto nevěru už zažehnala, nebylo to ale vůbec jednoduché. Davida v jednu chvíli okouzlila barmanka Renata, za kterou od rodiny doslova utíkal. Doma měl pocit, že tam na něj všechno „padá“. A Renata mu - obrazně řečeno -rozproudila krev v žilách. Dokonce s ní začal bydlet. Zdenu jeho nevěra samozřejmě hluboce zasáhla, milovat ho ale nepřestala. A v momentě, kdy chtěla jít dál a začala chodit s Rišem, si David uvědomil, že ona je tou jeho osudovou ženou, kterou stále miluje. V posledních dílech se ale karty tak trochu obrátily a tentokrát se Zdena divoce líbala s ředitelem.


Zdroj: TV Nova
 


Jarda a Markéta - Ulice

Údálost roku, svatba Jardy a Lenky je zrušená. A důvod? Nevěra. Stačila jedna hloupá noc, kde v každé kapce alkoholu číhala osudová chyba. Jardu nemohla Lenka po jeho románku s Markétou ani vystát. Nakonec ale ledy povolily a oba krásnou svatbou „narychlo“ připravili krásný konec celé osmé sezony Ulice.

Zdroj: TV Nova

 

Bedřich a Lucie - Ulice

I když si byl Bedřich moc dobře vědom, co by jeho případné vzplanutí k Lucii mohlo znamenat, její přitažlivost byla silnější. Nehledě na to, že je to Aniččina nejlepší kamarádka a že tím ublíží také dětem, Bedřich se do maléru hnal přímo po hlavě. A se zcela zatemněným mozkem. Vše ale nakonec dobře dopadlo a Bedřich je zpět u Aničky.

Zdroj: TV Nova

 

Ondřej a Kamila - Doktoři z Počátků

Tuhle nevěru už dávno odnesl čas, ve své době byla ale pro Markétu v podání herečky Michaely Sejnové pořádnou ránou. O to větší, když po tom všem zjistila, že s Ondrou čeká dítě. Nakonec ale ukázala, že umí odpouštět.


Nepřehlédněte:

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina?

Poznáte tuto roztomilou holčičku? Je hlasem Julie Roberts

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY: Kdo po 27 letech zkrásněl a kdo naopak?

Proslavil se jako Šimon Plánička! Poznali byste ho dnes? 

GLAMOUR FOTO Lucie Borhyové: Objektiv fotoaparátu ji miluje!


Novinky z NOVY