SEXY KRIMINALISTKA PIDRMANOVÁ: Nejsem zrovna sportovní typ!

Aktualizováno 12.10.2014

Kriminálka

Team Kriminálky Anděl zkrásněl! A to díky nováčkovi - Janě Pidrmanové. Rozhovor a krásné foto uvnitř!

 

Kriminálka Anděl

 

Diváci v seriálu herečku Janu Pidrmanovou vídají jako mladou vyšetřovatelka Lídu Rysovou. „Je tu fajn parta. Nejvíc se na natáčení nasměju s Davidem Švehlíkem, to mi občas tečou slzy smíchu,“ prozradila herečka.

 

 

ODVYSÍLANÉ DÍLY KRIMINÁLKY ANDĚL SLEDUJTE NA NOVAPLUS. ZDE!

 

 

 

Kriminálka Anděl patří mezi seriály se spoustou náročných scén, Jana Pidrmanová se k nim staví s odhodláním. „Do nebezpečných kaskadérských scén bych šla, ale musela bych si být jistá, že jsem stoprocentně jištěná ze všech stran. Zároveň se ale bojím vlastní nešikovnosti. Nejsem úplně sportovní typ, občas mi třeba podklouznou nohy, tak snad si během natáčení nějak neublížím a všechny scény projdou v pohodě,“ vysvětluje Jana.

 

 

Lída Rysová je sympatická impulzivní mladá žena vybočující z průměru, s prořízlou pusou a výborným analytickým úsudkem, která si chce prosadit svou; přesto však ráda pomáhá druhým.

 

 

 

Překvapuje novými přístupy, nápady, kdy není čas cokoli vymýšlet. Chytrá osobnost s vlastním názorem. Moderní mladá žena, samostatná v osobním životě i práci. U mužů má úspěch. Je plná energie, proto se ne vždy chová podle pravidel.

 

 

 

Premiérová Kriminálka Anděl pokračuje už tuto neděli ve 20:20 na Nově! Ve třetím díle budou kriminalisté řešit případ vraždy na kolejích.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Proslavil se jako Šimon Plánička! Teď si zahrál v Kriminálce Poznali byste ho dnes?

VHODNÉ JEN PRO OTRLÉ: Nejdrsnější fotky z natáčení Kriminálky Anděl!


 


Novinky z NOVY