Soutěž ČERNOBÍLÉ TALENTY má první semifinalistky. Do soutěže se mohou zájemkyně hlásit do pondělí!

Aktualizováno 17.05.2015

Černobílé turné - Lucie Bílá - 1

Necelý týden zbývá do konce soutěže „Černobílé turné hledá talenty“. Zájemkyně z řad fanynek zpěvačky Lucie Bílé mají poslední možnost přihlásit se do této soutěže, která 15. srpna odstartovala prostřednictvím facebookových stránek Černobílého turné Lucie Bílé. Přišlo několik velmi povedených audio i video ukázek písní, které byly pro tento účel vybrány. Soutěžící mohou volit z písniček: Jsem to já, Hallelujah a Láska je láska.

Z již došlých audio a video nahrávek je jasné, že se do soutěže hlásí především malé a mladé dívky a slečny, které dobře znají repertoár Lucie Bílé a její písničky mají opravdu rády. Musíme s kolegy z produkce říct, že jde zatím o opravdu velmi zdařilé interpretace. Zájemkyně bez omezení věku mají ještě týden na to, aby zasílaly svá díla,“ uvedl René Kekely, PR manažer LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014.

Některé soutěžící pojaly nahrávku jako profesionální klip, jiné tak po domácku, po svém. Nicméně fantazii se meze nekladou. U výběru vítězky bude mít hlavní slovo Lucie Bílá, hudebník a skladatel Petr Malásek nebo další účinkující Černobílého turné 2014 - famózní bubeník Mika Ronos, který vzešel ze soutěže Česko-Slovensko má talent.

Znovu zdůrazňujeme, že nehledáme novou Lucii Bílou, protože ta je skutečně jen jedna. Hledáme šikovnou dívku, slečnu, paní, která má písničky Zlaté slavice ráda, a také je ráda zpívá. Na tu nejlepší čeká exkluzivní pozvání pro dvě osoby na Černobílé turné, osobní setkání s Lucií Bílou, podepsané CD a fotografie s věnováním a možnost – stát se slavnou,“ podotkl PR manažer turné.

Každá z fanynek, která má pocit, že by chtěla předvést svůj talent, může svou video či audionahrávku /v tom případě alespoň se svou fotografií/ a údaji o sobě zasílat do 15. září 2014 na e-mail: cernobiletalenty@seznam.cz


LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 startuje 15. října 2014 v Praze. Následně se 17. října objeví v Pardubicích a 19. října v Ostravě. Slovenská část megatour bude následovat 21. října v Košicích a 23. října zakončí v Bratislavě.
Předskokankou ČERNOBÍLÉHO TURNÉ 2014 je finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar SABINA KŘOVÁKOVÁ s kapelou.
 


Novinky z NOVY