Recepty gurmánského experimentátora Ládi Hruška na DVD a v knižní podobě!

Aktualizováno 10.10.2014

Vaříme s Láďou Hruškou
Zdroj: TN.cz

Oblíbené pokrmy Ládi Hrušky se již brzy dočkají knižního vydání. Fanoušci si recepty budou moci prohlížet také na připravovaném DVD.

DVD s názvem Levně a chutně s Láďou Hruškou se objeví na stáncích již příští čtvrtek, tedy 18. září, a to v sítích prodejen Penny market. V následujících třech týdnech pak bude DVD k dostání i v běžných prodejních sítích, a to všude tam, kde jsou fanoušci zvyklí nakupovat DVD.

 

VŠECHNY VIDEORECEPTY LÁDI HRUŠKY NAJDETE ZDE!

 

Knižní vydání kuchařky s názvem Vaříme s Láďou Hruškou vyjde na přelomu září a října, a to pod hlavičkou nakladatelství Euromedia Group.

 

 

Mezi recepty se fanoušci mohou těšit jak na chuťovky, tak i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo na banánové placičky.

Kdo je gurmánský experimentátor Láďa Hruška?

„První jídlo jsem uvařil v době, kdy jsem si jako šestiletý byl schopen přeslabikovat návod na polívku z pytlíku. Byla žampionová a povedla se mi.“

 

Zdroj: La Bodeguita Del Medio

 

Láďa Hruška nastartoval svou kariéru ve zpravodajství TV Nova, kde se rychle zařadil mezi oblíbené reportéry. Postupně k jeho ryze zpravodajskému zaměření přispěly další aktivity, například jako potravinový inspektor obcházel obchodní řetězce a restaurační zařízení a kontroloval kvalitu potravin a pokrmů. Pak už byl jen krůček ke snaze vyzkoušet si uvařit a upéct sám domácí speciality, které jsou bez chemických přísad a zvládne je opravdu každý.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina?

 

 

 


Novinky z NOVY