SOUTĚŽ: Vyhrajte výbavu na cyklistický závod NOVA CUP!

Aktualizováno 20.09.2014

Soutěž Nova Cup - Terka

Zveme vás na cyklistický závod NOVA CUP v rámci série závodů Kolo pro život. Startujeme 13. září v Novém Městě na Moravě, v dějišti jednoho ze světového poháru horských kol. A pokud nemáte vhodnou cyklistickou výbavu, nezoufejte, můžete ji vyhrát v naší soutěži.

Televize NOVA pro Vás připravila rodinný cyklistický závod NOVA CUP v Novém Městě na Moravě v rámci série závodů Kolo pro život. Startujeme již 13. září a vy můžete být při tom s novou cyklistickou výbavou – dres TV NOVA, cyklo láhev a multifunkční šátek.

Užijte si den plný sportu a zábavy s osobnostmi televize Nova. Na NOVA Cup se přihlaste ZDE.

 


 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

V rámci, které série závodů se koná NOVA CUP?
a) Kolo pro zdraví
b) Kolo pro život
 

Vaším úkolem je zaslat odpověď na soutěžní otázku e-mailem na adresu soutez@nova.cz nejpozději do půlnoci posledního dne soutěže, tedy do 29. 8. 2014. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „NOVA CUP“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázky uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. 

Celý herní řád najdete ZDE.
 

 

 

Pro rodiny s dětmi máme připravenou pohodovou Nova Fitness jízdu. Závodnici si můžou vybrat z dalších variant. Pro náročnější bude připravená trasa C – 31 km, a nebo trasa B – 50 km.

 


 

Moje Nova, moje vítězství!

NEPŘEHLÉDNĚTE:


LÁĎA HRUŠKA prozradil, jak využívá popularitu! Budete se divit!

SERIÁLOVÁ SEZONA ZAČÍNÁ: Víme, kdy startují oblíbené seriály!


Novinky z NOVY