FILM O FILMU TŘI BRATŘI: Jak se natáčel nejnovější film Jana Svěráka? Exkluzivní video pouze na nova.cz!

Aktualizováno 02.10.2015


Hudební pohádka Tři bratři je nejnovějším filmem režiséra Jana Svěráka a vstoupí do kin již 14. srpna! Podívejte se na film o filmu.

Jaký je Tomáš Klus princ? Komu bude po natáčení patřit zámek Hluboká? A jaká je Karkulka ve skutečnosti? Nejen na tyto otázky vám odpoví video, které mapuje práci na nejnovějším filmu Jana Svěráka - hudební pohádce Tři bratři. Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Zdroj: Nova.cz

Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem. Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a mnoho dalších skvělých herců.

Pohádka vstoupí do kin 14. srpna a čekání si zatím můžete ukrátit filmem o filmu. Pusťte si video!


Novinky z NOVY