NOVÉ KRÁSKY V NAŠICH SERIÁLECH: Kdo bude motat chlapům hlavy?

Aktualizováno 17.04.2016


Nesmělé, odvážné, ale hlavně krásné! Takové budou nové krásky v našich seriálech. Seznamte se. Která se líbí nejvíc vám?

Hana Holišová alias Veronika Maléřová z Ulice

Zdroj: TV Nova, kalendář HWM, Městské divadlo Brno, isifa/MAFRA/Anna Vavríková, Isifa

Tahle pohledná žena si v Ulici zahraje manželku Martina Maléře (Tomáš Dastlík). Společně s dětmi Filipem a Rozinkou žijí na Moravě, v regionu, kde není snadné najít práci. Hana Holišová ztvární ráznou a racionální ženu, která se snadno rozčílí. Její zálibou je vaření, výroba bylinkových čajů a olejů a také zahradničení. Pro svou rodinu by udělala vše.


Anna Kadeřávková alias Rozina Maléřová Ulice

Zdroj: facebook.com

Mladičká Anna v seriálu Ulice ztvární postavu Roziny. Ta bude dcerou již zmiňované Veroniky Maléřové, herečky Hany Holišové. S celou rodinou se setkáte při Jardové návštěvě Martina Maléře, v jeho domě ve Vsetíně.

 

SLEDUJTE NEJNOVĚJŠÍ DÍLY ULICE NA NOVA PLUS

 


Agnes Branna alias Jana Ráčková z Ordinace v růžové zahradě 2

Divoká a nezodpovědná vymetačka večírků. Taková bude Agnes Branná, která si v seriálu Ordinace v růžové zahradě zahraje Janu Ráčkovou. Mimo jiné je Jana bývalou milenkou doktora Čestmíra Mázla. Ten se s ní potká poté, co jeho syn Jakub přivede do domácnosti novou chůvu. Zajímá vás, jak bude Čestmír reagovat? Podívejte se na nový díl série, který na televizních obrazovkách zahájí svou premiéru 26. srpna.


Teresa Branna alias Dana Ráčková v Ordinaci v růžové zahradě 2

I tuto krásnou ženu uvidíte v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Teresa Branna ztvární zodpovědnou, pořádnou a vzornou dívku Danu Ráčkovou. Dana a její sestra Jana jsou jednovaječná dvojčata, které sice vypadají stejně, ale jejich povahy jsou rozdílné. I ve skutečnosti jsou tyto dvě herečky dvojčaty.

 

SLEDUJTE NEJNOVĚJŠÍ DÍLY ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ NA NOVA PLUS


Jana Pidrmanová alias Lída Rysová v 
Kriminálce Anděl

Kriminálka Anděl, to nejsou jen drsní detektivové a chladnokrevní zločinci, ale i něžná ženská krása. A právě tým té krásnější části lidstva už brzy rozšíří nová postava v podání Jany Pidrmanové alias Lída Rysová. Sympatická impulzivní mladá žena vybočující z průměru, s prořízlou pusou a výborným analytickým úsudkem, která si chce prosadit svou, přesto však ráda pomáhá druhým.

 

Nepřehlédněte:


FOTO: V pubertě zářila na titulkách časopisů. Teď je známou moderátorkou
Herci z Ordinace mají mezi celebritami své dvojníky! Které dvojče se vám líbí nejvíc? HLASUJTE!
VELKÝ PŘEHLED: Podzimní novinky na Nově! Bude seriálová svatba i porod!
FOTO: Povedlo se? Podívejte se, jak vypadají skutečné postavy a herci, kteří si je zahráli

aš Nova.cz

Novinky z NOVY