Dostali jsme se do šatny hokejistů Sparty, když vyhrávali, ale i když prohráli!

Aktualizováno 22.08.2014

Hokejisté Sparty Praha. Archivní foto
Zdroj: Mediafax

Jak hokejisté válčí na ledě, vidí každý fanoušek, který se o hokej alespoň trochu zajímá. Jak ale vypadají přípravy na samotný zápas a co vše stojí za hokejovým týmem, ukáže díl Víkendových prázdnin z hokejového zákulisí s názvem Mrazivá vášeň

Martinu Venclovi se podařilo vyjednat, že bude moct navštěvovat s kamerou hokejovou šatnu Sparty po vyhraných zápasech. Byl tak u toho, když hokejisté slavili i tolik vytoužený postup do semifinálových bojů. Byl ale také u toho, když atmosféra v šatně zhoustla, protože ne každý zápas se vydařil.

Zdroj: isifa.com


Vyrazil s fanoušky vlakem na venkovní zápas a objevil dvojici, která pro Spartu i pouští krev. Přesvědčil sparťanského kapitána Tomáše Rolinka, aby mu předvedl, jak zvládá přebalovat miminko, přičemž zjistil, že sám kapitán vlastně ani neví, kolik mu po světě běhá dětí.  

Zdroj: Mediafax


Trenér Josef Jandač ukázal, jak umí při zápasech křičet, protože vůbec poprvé kývl na to, že si nechá při utkání nasadit na sako mikrofon. Trenéra s pověstí toho, který nechválí a směje se jen výjimečně, se nám přeci jenom podařilo rozesmát. Reportáž ze zákulisí hokejové Sparty proto potěší jak skalní fanoušky ledního hokeje, tak i jejich manželky.

Zdroj: Mediafax


Víkendové prázdniny sledujte dnes ve 21:15


Novinky z NOVY