7 DŮVODŮ, proč ženy milují Karla Gotta. Zamilujte se i vy!

Aktualizováno 14.08.2014


Slaví neuvěřitelných 75 let a ještě méně uvěřitelné je, jak si za tu dobu dokázal získat obrovskou oblibu u žen. A tady je 7 důvodů, proč tomu tak je.

1. Je stále mlád

Je jasné, že nikdo nemládneme, ale jestli se někomu daří vypadat pořád dobře a v podstatě skoro stejně jako před čtyřiceti lety, tak je to Karel Gott. A hlavně má to, co si u plastického chirurga nekoupíte – mladistvou jiskru v očích.

Zdroj: Facebook (Stanislav Tereba)

2. Gentleman každým coulem

Karel je pověstný svým příjemným vystupováním vůči fanouškům i novinářům. Nikdy neodmítne rozdat podpisy a rozhodně netrpí hvězdnými manýry.

Nepřehlédněte:
Karel Gott si zahrál v Comebacku! Sledujte celou epizodu

3. Je slavný a bohatý

Některým je kvůli tomu spíš trnem v oku, ale na rovinu, úspěšní a bohatí muži vždy byli a jsou pro ženy obrovským lákadlem. A upřímně, jaké ženě by nezalichotilo objevit se po boku nejslavnějšího zpěváka Čech.

Zdroj: archiv

4. Je nedosažitelný

Co chce člověk nejvíc? Přece to, co nikdy nemůže mít! Karel Gott je šest let šťastně ženatý a vyhlídky na to, že po jeho boku bude opět místo pro novou ženu, jsou mizivé.

Zdroj: isifa.com

5. Něco umí

Jestli dokáže něco pozvednout mužův sexappeal, tak je to skutečnost, že něco umí a může to být cokoliv od zpěvu, malování obrazů přes opravování praček. No řeknětě, dámy, která by si od Karla nechtěla nechat něco zazpívat?

6. Jde s dobou

Vystoupil jako host na festivalu Rock for People, zpívá duety s rappery a má svůj Facebook. Karel prostě nepatří mezi zpěváky, kteří sedí doma u gramofonu.

Zdroj: Mediafax

7. Začínal od píky

Karel Gott rozhodně nepřišel ke slávě jako slepý k houslím a i díky tomu je z něj cítit obrovská pokora. Za svůj úspěch vděčí především obrovské dřině a cílevědomosti a moc dobře ví, že neúspěch může přijít stejně rychle jako úspěch.

Nepřehlédněte:
POBAVTE SE: Moderátoři Televizních novin zestárli o 50 let! TI VYPADAJÍ!
Exkluzivně z nových dílů Ulice: Emino dojemné loučení s Frantou
Kdo stojí za hřích? Zvolte si NEJ chlapa Ordinace!


Novinky z NOVY