Lexa z Comebacku: Jsem dvojnásobný otec, jinak jsem se nezměnil!

Aktualizováno 29.09.2014


Lehce potrhlého a pubertálního Lexu z oblíbeného sitcomu Comeback všichni dobře znáte. A co jeho představitele Matouše Rumla? Vyzpovídali jsme ho! Jak vzpomíná na éru komediálního seriálu? Jak ho změnil? A co teď dělá? Podívejte se na rozhovor.

Změnil Comeback Matoušovi (28) život hodně? „Mě ani moc ne, protože mě lidi moc nepoznávali, nebo mě začali poznávat až později. Oproti Lexovi jsem přeci jenom vypadal jinak, byl jsem o hodně starší, v reálu jsem neměl tu čapku ani vyžehlené vlasy, takže mě ta sláva začala potkávat až teď poslední dva, tři roky. Ale není to nijak ve velkém. Hodně mě poznávají mladí lidé a většinou je to milé,“ vypráví s úsměvem Matouš.

A více již ve videu!

Matouš Ruml s manželkou Terezou a synem Nathanaelem. Nyní má stále zamilovaný pár ještě dceru Miu. Matouš se ženil v jednadvaceti letech.

Zdroj: facebook.com


Nezapomeňte, že Lexu, Ozzáka, Paciho, Ivu a další hrdiny oblíbeného sitcomu Comeback můžete znovu vídat na televizních obrazovkách, a to každou středu od 20:20. A těšit se můžete hned na dvě epizody za sebou.


Matouš Ruml v komedii
10 pravidel jak sbalit holku

Zdroj: Archiv TV Nova


 


Novinky z NOVY