TRAILER: Krasavci Vojta Dyk a Tomáš Klus v nové pohádce Tři bratři!

Aktualizováno 24.06.2014


Novou pohádku z rodiny Svěráků očekávají davy českých diváků! Do kina vtrhne už v srpnu, podívejte se prozatím na trailer.

Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka SvěrákaJaroslava Uhlíře. Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem.

Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
 Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ivana Chýlková, Bolek Polívka a mnoho dalších skvělých herců více v přiloženém distribučním listu.

Premiéra pohádky Tři bratři proběhne 14. srpna 2014.

 


Novinky z NOVY