Jezdíte rádi na kole? Přihlaste se na Nova fitness jízdu!

Aktualizováno 29.09.2014

Kolo pro život 1

Nova fitness jízda 2014 je rodinný cyklistický závod televize Nova, pořádaný v rámci série závodů Kolo pro život. Odstartovala 26. dubna v Letech u Prahy a pokračuje až do září. Tak se zaregistrujte a přijďte si užít pohodové rodinné odpoledne plné sportu a zábavy. Ambasadorem projektu je za skupinu Nova moderátor Petr Suchoň.

Skupina Nova se stala i titulárním partnerem nového cyklistického závodu s názvem Kolo pro život - Nova Cup Nové Město na Moravě, který se pojede 13. září 2014. Místem konání je Novém Město na Moravě, dějiště jednoho ze závodů Světového poháru horských kol. Závodníci si budou moci vybrat ze tří variant trasy B, C a D. Hlavní trasa B měří 50 km, kratší trať C 31 km a trasa D – Nova Fitness jízda 13 km.


„Skupina Nova historicky podporovala cyklistické závody. Jsem velmi rád, že v této tradici pokračujeme na pozici hlavního mediálního partnera projektu Kolo pro život, nejpopulárnějšího seriálu závodů horských kol u nás. Naši společnost bude na závodě reprezentovat několik zaměstnanců napříč odděleními včetně osobností známých z televizní obrazovky. Těším se, že se tam společně všichni uvidíme,“ uvedl Vít Vážan, výkonný ředitel skupiny Nova.


Za skupinu Nova se ambasadorem projektu stává oblíbený moderátor Televizních i Sportovních novin, Petr Suchoň. Ten je známý svým pozitivním vztahem ke sportu – rád plave, běhá, posiluje, cvičí TRX a závodně hraje fotbal. A jak je na tom s cyklistikou? „Sport je mou vášní, ale je pravda, že zrovna cyklistiku jsem v posledních letech trochu zanedbával. I proto jsem rád, že díky projektu Kolo pro život budu pravidelně usedat do cyklistického sedla. Rád se potkám na závodech nejen s kolegy z Novy, ale i s dalšími nadšenými sportovci,“ uvedl Petr Suchoň, moderátor Televizních a Sportovních novin TV Nova.

 

Zdroj: Martin Chamer


Projekt Kolo pro život se za čtrnáct let své existence stal největším seriálem horských kol nejen v České republice, ale také v Evropě a ve světě. Série závodů se ročně účastní 20 000 aktivních cyklistů. V roce 2013 proběhlo v rámci Kola pro život 15 závodů po celé České republice, v roce 2014 bude jejich počet díky Nova Cupu rozšířen na 16.

 

Registrujte se na www.kolopro.cz

 


Novinky z NOVY