Herci filmu 10 pravidel řádili na lyžích! Předpremiéra se konala na sněhu

Aktualizováno 18.03.2014

10 pravidel jak sbalit holku - 1

Slavnostní předpremiéra nové komedie Karla Janáka 10 pravidel jak sbalit holku se konala o víkendu ve slovenské Jasné. Vy se na ni ale můžete těšit už tento čtvrtek! Jen bohužel bez sněhu...

Veselá partička ve složení muzikant a moderátor Jakub Prachař, herec Jan Dolanský, Matouš RumlKristína Svarinská spolu s režisérem Karlem Janákem vyrazili na „hodně veselý“ výlet do Jasné v Nízkých Tater. Kromě zábavy si užili i trochu práce, v předpremiéře zde byl v nové kongresové hale hotelu Grand Jasná totiž uveden snímek 10 pravidel jak sbalit holku, který vstupuje do kin už tento čtvrtek.


Herci se na lyžování či snowboardování nechali přesvědčit, ovšem na zdejší tradiční závod v plavkách Bikini ski, který pomohli odstartovat, se přesvědčit nenechali. „Ženské tělo ve spodním prádle vždy krásnější než polonahý mužský,“ namítal Jakub Prachař.

Nepřehlédněte:
VIDEO: Co rozhodí Leoše Mareše? Třeba tahle malá holčička v Hlasu!


Jan Dolanský jezdí na prkně od 14 let, ale několik pádů ho neminulo, takže zvolil pro víkendové vyžití stejně jako Jakub Prachař snowboard. „Koukal jsem, jak se to tu změnilo od té doby, co jsem tu byl naposledy. Musím říct, že s těmi sjezdovkami široko daleko Tatry vedou. Byl jsem zde jen jednou, a to v pubertě, byl to tehdy hodně zajímavý výlet, přijel jsem tam vlakem s kamarády a pořád jsme tehdy jen popíjeli,“ vzpomínal Jan Dolanský. Večerní premiéra filmu pak dopadla ke spokojenosti diváků i tvůrců. Matouš Ruml dal naopak přednost lyžím.


A jaké jsou pocity z blížící se premiéry? „Trošku nervozity, jak ten snímek lidé přijmou a co mu řeknou, tam asi je, ale velký strach to není, když to bude mít úspěch, určitě budu z toho trochu vnitřně rozechvělý, a když ne, tak si řeknu, že já jsem dal do toho maximum, co šlo,“ prozradil představitel hlavní role Matouš Ruml.


Premiéra komedie 10 pravidel jak sbalit holku se koná tento čtvrtek 20. března.

Nenechte si ujít:
VÍKEND slaví 9. narozeniny! Neuvěříte, co vše jeho reportéři zažili!
Proměna Kristýny Podzimkové: Změnila seriál a zkrásněla!
Nastávající maminka Stryková: Do Ordinace se vrátím!

 


Novinky z NOVY