RunTour 2014 odstartuje sezonu na Ladronce i se svými televizními tvářemi

Aktualizováno 30.04.2014

Tváře Novy na RunTour - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Tváře seriálu Inna Puhajková, Dalibor Gondík, stovky zkušených i nadšených běžců, prezentace nových běžeckých triček a oficiální odhalení pamětních medailí. Stále populárnější běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour chystá v sobotu 15. března na Ladronce zahájení sezony. Oficiální trénink začne ve 14 hodin.

Zpátky na místo činu se chystají běžci Česká pojišťovna Mizuno RunTour na začátku běžecké sezony 2014. Ještě než se rozběhnou pravidelné tréninky a samotné závody v jednotlivých městech RunTour, rozhodli se pořadatelé uskutečnit 15. 3. od 14 hodin úvodní happening na pražské Ladronce, kde seriál na podzim finišoval za účasti dvou tisíc závodníků.

Zdroj: Archiv TV Nova

„Zbývá nám sedm týdnů do prvního závodu, je opět čas zvednout lidi z gauče a začít trénovat na sezonu s RunTour. Navíc díky účasti televizních hvězd TV Nova, které závodů pravidelně účastní, můžeme všem ukázat, že běhání je skutečně pro každého,“ má jasno Jan Dvořák z pořádajícího týmu RunTour a vzápětí dodává,„nehledáme světové rekordmany, netlačíme na nejlepší časy, chceme, aby přišli všichni, kteří rádi běhají a chtějí si to vyzkoušet mezi partou podobně smýšlejících lidí.“

Zdroj: Archiv TV Nova

Na Ladronce budou navíc představena nová oficiální trička seriálu, která budou od této sezony v rozličných barvách podle jednotlivých měst. „Budeme se dál držet barevnosti závodů jako v minulosti, jen tentokrát do těchto barev upravíme i jednotlivá trička. Každý závodník nově dostane pamětní medaili ve velmi originálním designu. I tu v rámci sobotní akce ukážeme,“ těší se Dvořák.

Zdroj: Archiv TV Nova

Veškeré podrobnosti najdete na webu www.run-tour.cz, kde se rovněž můžete přihlásit do jednotlivých závodů Česká pojišťovna Mizuno RunTour 2014.

Zdroj: Archiv TV Nova

Běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour se koná v 7 českých městech. V roce 2013 se ho zúčastnilo sedm tisíc běžců a na charitatiní účely se vybralo 750 tisíc Kč. V letošním roce půjde 50 Kč z každého startovného na konto Nadace Leontinka. Vybranou sumu náavíc dvojnásobně navýší Nadace České pojišťovny.


Termínová listina RunTour 2014:
26. 4. České Budějovice
17. 5. Plzeň
14. 6. Hradec Králové
19. 7. Liberec
23. 8. Brno
19. 9. Olomouc
4. 10. Praha
 

Tiskové odd. TV Nova

Novinky z NOVY