10 pravidel jak sbalit holku: Známe výherce lístků do kina a triček s logem filmu!

Aktualizováno 24.11.2015

10 pravidel jak sbalit holku - 14
Zdroj: Archiv TV Nova

Soutěžili jste s filmem 10 pravidel jak sbalit holku o vstupenky do kina a další zajímavé ceny. Kdo vyhrál?

Režisér Karel Janák, tvůrce úspěšných komedií SnowboarďáciRafťáci se vrací ke svému oblíbenému žánru. Komedie 10 pravidel jak sbalit holku je především o tom, jak nám vztahy dokáží komplikovat život a jak z toho se ctí a bez zlomeného srdce vybruslit. Chcete jít na film zadarmo nebo vyhrát stylové třičko? Pak odpovězte na naši otázku!

Jaké vaše pravidlo zaručeně funguje, když chcete někoho získat? Tady jsou výherci se svými odpověďmi:

Tomáš Zavoďan, Aš:

Když se mi líbí někde nějaká žena,tak napíšu na kousek papíru,či ubrousku větu : Ahoj, půjdeš se mnou na rande ?Pokud ano, usměj se, pokud ne , skoč salto vzad. Každá se vždy usměje.

Valdová Irena, Vlkoš:

pravidlo které zaručeně funguje je....když si sním dám své první rande na koupališti a ukážu mu svou neodolatelnou sexy postavu a potom mi nechtěně uplave ten svrchní díl plavek.....a on jako správný gentlemann bude ten díl plavek hledat a prostě mne uvidí,tak jak mě Bůh stvořil,a neodolá. Navíc bude můj zachránce...Tenhle fígl mám odzkoušený a zaručeně funguje,alespon ví co ho čeká....

Lukáš Loužecký, Kamenice:

Jak nejlépe sbalit holku? Se současnou přítelkyní jsem se seznámil přes net, ale dříve jsem měl jinou taktiku. Fungovalo to, že jsem holku opil a ona mě potom sbalila sama. Prostě jsem se nechal sbalit. Několikrát za sebou!

Vítězslav Huňka, Přerov:

Doporučuji mužům ze své zkušenosti ( nejsem žádný krasavec ani boháč,... ) , že děvčata se rády nechají ovlivnit hrdinskými činy. Moji manželku , jsem získal tím , že jsem byl léta dárcem krve a držitelem Plakety Jánského a tím pomohl zachránit lidské životy .Vážila si toho i proto , že sama nenašla odvahu.

Jiří Kotek, Nový Jičín:

Když chci někoho získat zaručeně funguje moje pánská vůně, která omámí každou ženu.


GRATULUJEME!!!


Podrobné informace o soutěži najdete ZDE.

Zdroj: Archiv TV Nova

Hlavní hrdina Marek, je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý vědátor zabraný do studií astrofyziky, jehož největší láskou jsou hvězdy a horoskopy. Dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a její přítomnost mu zcela obrátí život naruby. Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky.

Zdroj: Archiv TV Nova

V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Ti se rozhodnou povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, úspěšného vydavatele řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Kolem ústřední zápletky se rozvíjí příběh plný nečekaných zvratů, nedorozumění a 
komických situací. Marek tak pod vedením svého otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek?

Zdroj: Archiv TV Nova

Hlavního hrdinu Marka hraje Matouš Ruml, populární díky postavě nešiky Lexy ze seriálu Comeback, v dalších rolích uvidíme Jakuba Prachaře a Jana Dolanského, Kristínu Svarinskou nebo Terezu Nvotovou, kterou si můžete pamatovat ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, a tatínka a vydavatele vyhlášených 10 pravidel vytvoří Miroslav Donutil.


 

 


Novinky z NOVY