Velké změny v Hlase: Tohle vás bude bavit! Co všechno je jinak? UKÁZKA

Aktualizováno 06.07.2015

Hlas - promo
Zdroj: Archiv TV Nova

Letošní ročník Hlasu, který odstartuje co nevidět, je plný novinek! Bude se krást a zřejmě dojde i na nějaké to K.O. Bát se nemusíte, nejde o žádné pěstní souboje, ale nové fáze, díky kterým bude Hlas mnohem zajímavější. A na co všechno se můžete těšit?

Dvojkřeslo
Koučové Marta Jandová a Dara Rolins vytvoří samostatný tým a usednou na speciální dvojkřeslo, které bude mít pouze jedno jediné tlačítko. Shodnou se Marta a Dara na výběru soutěžících? Prvek dvojkřesla není ojedinělý, znají ho diváci v Německu, Holandsku i v jiných zemích.

Zdroj: Jakub Deml

Nepřehlédněte:
Tak tohle se (ne)povedlo! Hlasujte o nejlepší televizní moment, který pobavil republiku!

K.O.
Nová řada Hlasu přináší i novou fázi – K.O. V této části show jsou soutěžící z jednoho týmu rozděleni do dvojic a musí spolu soutěžit opět v souboji. Zpěváci a zpěvačky však zpívají každý zvlášť, pouze jeden zůstává a postupuje do živého přenosu. Celkem postoupí do živých přenosů 16 soutěžících.

Zdroj: Archiv TV Nova

Krádež
Poprvé uvidí diváci prvek krádeže ve fázi soubojů. V každém souboji vítězí pouze jeden soutěžící. Ten, který není v souboji úspěšný, má stále šanci, že o něj koučové z ostatních týmů projeví zájem a „ukradnou“ jej pro sebe. V případě, že má o zpěváka zájem více koučů, rozhoduje se sám soutěžící, který tým si zvolí.

A takhle to bude vypadat. Podívejte se na ukázku z Hlasu:

Nenechte si ujít:
Koučové Hlasu řádili před objektivem. Komu to nejvíc seklo?
Souboje koučů Hlasu začínají! Čím se snaží nalákat?
Koučové Hlasu se porvali o nejlepší hlas! Vojtek skončil na podlaze
 


Novinky z NOVY