Leonardo DiCaprio má Zlatý globus za Vlka z Wall Street. Získá i Oscara?

Aktualizováno 27.01.2016

Vlk z Wall Street - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Neuvěřitelný, fascinující a divoký je příběh Jordana Belforta, který proslul jako vlk z Wall Street. Stejný je i výkon hvězdného Leonarda DiCapria v novém filmu Vlk z Wall Street, kde právě pověstného boháče a podvodníka hraje. A nejen to. Výkon Leonarda DiCapria je tak skvělý, že za svou roli získal Zlatý glóbus pro Nejlepšího herce v kategorii muzikál nebo komedie.

Film plný peněz, drog, sexu a nekonečných divokých mejdanů natočil Martin Scorsese a na DiCparia doslova pěje ódy. „Často jsem jen koukal, jak skvělý Leonardo je. Několikrát jsem se nechal tak unést, že jsem zapomněl zakřičet „stop“ a Leonarde akci dál fantasticky rozvíjel,“ chválí legendární autor Mafiánů nebo Casina.

Podívejte se na ukázku z filmu:


Stejně nadšení byli i čeští diváci Vlka z Wall Street, kteří přišli na vánoční a silvestrovské předpremiérové projekce. „Já jsem z filmu byla nadšená a při scéně, kdy se Leonardo DiCaprio snaží úplně zfetovaný nastoupit do svého Ferrari, aby odjel, diváci v sále dokonce tleskali a výskali,“ popisovala Tereza S. 

Už dříve proběhla médii zpráva, že Vlk z Wall Street se dostal na první místo v historii hraných filmů, co do počtu pověstného anglického slovíčka „fuck“. Objeví se ve filmu celkem 506x. Spojení filmových velikánů režiséra Martina Scorseseho a herce Leonarda DiCapria je ale zárukou, že nejde o prvoplánovitě vulgární snímek, ale o jednu z filmových událostí začátku roku.

Film Vlk z Wall Street můžete sledovat online na Voyo.

Nenechte si ujít:
Zlaté glóby: Bodoval snímek Špinavý trik!
Ženy v pokušení slaví úspěch! Dočkají se anglického remaku
Ženy v pokušení


Tihle filmoví velikáni už spolu natočili čtyři filmy a všechno jsou to úctyhodné bijáky – Gangy z New Yorku, Letec, Skrytá identitaProkletý ostrov. Stejně velkolepý a košatý je i Vlk z Wall Street, který líčí vzestup a pád gangstera moderní doby právě podle Belfortově skutečného příběhu. Peníze, ženy, večírky, sex, drogy a zase peníze, výstřednosti, které si ani neumíme představit. Bylo to legální? Ani náhodou!


Do českých kin tenhle snímek vstoupí 16. ledna.

 


Novinky z NOVY