Leonardo, už dost! Tyto všechny jsi měl v posteli!

Aktualizováno 14.05.2016

Leonardo DiCaprio - 1
Zdroj: Nova.cz

Leonardo DiCaprio (39) byl od počátku své herecké kariéry miláčkem žen, a čím je starší, tím jeho pověst svůdníka nabývá na obrátkách. Střídá nejen skvělé filmové role, ale také ženy, a to takovým způsobem, že si toho začínají všímat kolegové z branže. Nedávno dokonce dostal kvůli zhýralému životu vyčiněno od režiséra Martina Scorseseho.

Leonardo DiCaprio je bezesporu herec velkých rolí ve skvělých filmech. Zvlášť snímky za posledních deset patří k jeho nejlepším. Namátkou jmenujme filmy Letec, Skrytá identita, Nouzový východ, Velký Gatbsy nebo vychvalovaný sci-fi thriller Počátek (sobota TV Nova od 20:20).

Zdroj: Nova.cz

Leo si ale jednu věc musí přiznat, a to, že stále čeká na to největší filmové ocenění – Oscara. Věk na to má a myslí si to i režisér Martin Scorsese, ale to není vše, co řekl. Podle něj vede herecká hvězda příliš zhýralý život, který mu brání v zisku zlaté sošky, třebaže je nesmírně talentovaný. Podle Scorseseho by měl DiCaprio skoncovat se svým dosavadním životem, neměl by se tahat s různými individui a nesnažit se dostat do postele každou, kterou potká.

Zdroj: Nova.cz

Zvláště to poslední bude pro Lea velice složité. Známý svůdník má rád společnost krásných žen, speciálně topmodelek, a podle jeho slov je se svým životem spokojený. Jeho náručí prošlo ohromné množství žen a je těžké říct, která je více sexy. Ze zástupu žen zřejmě nejvíce vyčnívá brazilská supermodelka Gisele Bündchenová, izraelská modelka Bar Rafaeli nebo německá kráska Toni Garr.

Zdroj: Nova.cz

Leonardu DiCapriovi nelze upřít jisté kvality, a tak se nemůžeme divit jeho úspěchu u žen. Posoudit jeho charisma můžete už tuto sobotu na TV Nova od 20:20 ve filmu Počátek.
 


Novinky z NOVY