ROK 2013: Největší zlomy v našich seriálech? Hlasujte!

Aktualizováno 26.01.2016

Seriály - 2013 - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Rok 2013 zamíchal i osudy hrdinů v našich seriálech. Jaké byly ty nejzásadnější okamžiky a zvraty v jejich životech? Podívejte se a vyberte ten nejlepší.

GYMPL

Denisa je těhotná!

Zdroj: Archiv TV Nova

Byl to Adamův sen a Denisina noční můra – těhotenství. Denisa málem dala přednost vysněnému studiu v Paříži, ale pak si uvědomila, že mít miminko je zázrak, který by se nemusel opakovat. A udělal dobře. Adam byl štěstím bez sebe.

 

Pád a vzestup Lenerky

Pro Lenerku nebyl rok 2013 vůbec jednoduchý. Manžel Tomáš její intriky už nevydržel a odešel od ní. Zdálo se, že těhotenství vše napraví, ale když potratila, padla na samé dno. Postupně se z něj ale vyhrabala a zdá se, že se ukázalo její lepší já.


ULICE


Svatba Jardy a Lenky 

Zdroj: Nova.cz


Jeden z nejstabilnějších seriálových párů. Oba partneři ustáli nevěru toho druhého a jejich svatba byla absolutně tím nejdůležitějším momentem loňské sezony Ulice. Tajný obřad, který Jarda zinscenoval Lence za zády, patří navíc k jedněm z nejromantičtějších okamžiků celého seriálu.


Ema odchází od Liškových

Zdroj: Nova.cz


Soud rozhodl, Ema jde natrvalo k Toužimské. Jedna věta tak převrátila život Liškových naruby. Při téhle scéně se rozbrečel nejeden divák Ulice a Aniččiny a Eminy vzpomínky na společně prožitých několik let byly dojemnou tečkou za osudem jedné rodiny.DOKTOŘI Z POČÁTKŮ

Otovo usmíření s Míšou

Míšina autonehoda byla tragédií pro oba. Otovi se zhroutil svět, jeho jediná dcera se ocitla na vozíku a v ohrožení byl najednou i jejich vztah. Ota se bál, že už nikdy nic nebude jako dřív. To se ale naštěstí nestalo, jejich vztah se vrátil do starých, spokojených, kolejí.

 

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Smrt Magdy Mázlové

Zdroj: Nova.cz


Rodina Mázlů utržila velkou ránu, Čestmírovi zemřela manželka, Mikyho navždy opustila maminka. Smutné je to i pro Jakuba, který měl svou "nevlastní mámu" rád. Magda přechodila silnou chřipku a v nemocnici zemřela na srdeční selhání. Čestmírovi se zastavil svět. Se smrtí své milované se stále vyrovnává. Bez Magdy rodina osiřela a bude to chtít hodně času, než se s touto ránou naučí žít.

 


Novinky z NOVY