Souboj Titánů: Který Perseus je víc sexy? Posuďte sami

Aktualizováno 28.02.2014

Souboj Titánů

Když se řekne Perseus, všem filmovým fanouškům se jistě vybaví kultovní film Souboj Titánů. Otázkou ale je, jaký film. Ten původní z roku 1981, nebo remake z roku 2010? V tom prvním hrál roli Persea Harry Hamlin, ve druhém snímku ztvárnil mytického hrdinu Sam Worthington. Který je ale víc sexy? Hezounek Hamlin, nebo drsňák Worthington?

Přestože bylo Harry Hamlinovi už třicet let, když se objevil v roli Persea, působil velmi mladistvým dojmem a díky svému sexappealu se stal miláčkem žen. Mimochodem o krásné ženy neměl nikdy nouzi. Díky Souboji Titánů poznal svoji první ženu, švýcarskou herečku a sex symbol 60. let Ursulu Anders. Ta hrála v Souboji Titánů bájnou Afroditu. Ženatý byl ještě s herečkou Nicole Sheridan známou ze seriálu Zoufalé manželky. Jeho současnou ženou, se kterou má dvě dcery, je Lisa Rinna.

Sam Worthington, kterého v Souboji Titánů můžete vidět tuto sobotu na TV Nova od 20:20, ztvárnil Persea o poznání drsněji. U herce známého z akčních filmů a rolí, jako je Terminator Salvation nebo Avatar, to ani nemohlo být jinak. Ostatně samotný tvůrcům nových Titánů šlo o to, aby byl Perseus tvrdý a nesmlouvavý hrdina.

Každý se s rolí Persea popasoval po svém a je jenom na vás, který vám víc sedne. Šanci posoudit to máte už tuto sobotu na TV Nova, která vysílá Souboj Titánů se Samem Worthingtonem v hlavní roli.
 


Novinky z NOVY