Dívčí válka v Transformers? Blondýna vystřídala brunetu. Megan Fox dostala padáka

Aktualizováno 18.03.2016

Megan Fox

Každý pořádný akční film potřebuje mužského hrdinu, kterému zdatně sekunduje nějaká krasavice. Jinak tomu není ani v populárních Transformers. V prvních dvou dílech stála po boku talentovaného Shii LaBeoufa kráska prvního kalibru Megan Fox. Ve třetím dílu, který v sobotu vysílá TV Nova, ji neuvidíte. Nahradila ji možná snad ještě přitažlivější Rosie Huntington-Whiteley. Megan Fox se totiž znelíbila Spielbergovi a letěla.

Megan Fox totiž chodila tak dlouho se džbánem pro vodu až se ucho utrhlo. Jednoduše ale můžeme říct, že producentovi Transformers Stevenu Spielbergovi došla trpělivost s řečmi, které Megan během natáčení pronášela.

Poslední kapkou bylo, když Megan Fox přirovnala režiséra Transformers Michaela Baye k Hitlerovi a řekla, že natáčení pod jeho taktovkou je horor. Spileberg, který je židovského původu a navíc má za sebou např. snímek Schindlerův seznam dal mladé hvězdě okamžitého padáka a byla nahrazena o rok mladší sexy modelkou Rosie Huntingdon-Whitley.

Britská blondýna na sebe upozornila před pár týdny, když ji na udílení cen British Fashion Awards vyklouzlo ňadro a vzbudila všeobecný poprask. Rozhodně se ale nemá za co stydět.

Celkovou krásnu Rosie, a zda je více sexy než Megan Fox, můžete posoudit v sobotu od 20:20 na TV NOVA.

 


Novinky z NOVY