Sedm párů, jejichž vášeň okořenila seriály. Hlasujte pro ten nejlepší!

Aktualizováno 30.03.2016

Ordinace: Seriálový pár - Čestmír a Magda
Zdroj: Nova.cz

Jejich příběhy nás dojímají, společně se s nimi radujeme i truchlíme. Nejoblíbenější seriálové páry. Najdete si zde svého favorita? Hlasujte!

Čestmír a Magda z Ordinace v růžové zahradě 2

Zdroj: Nova.cz

Mázlovi patří mezi nejstabilnější kamenický pár, který utvořil fungující a podporující se rodinu. Ustáli i jedno Magdino škobrtnutí v podobě jednorázové nevěry. Jejich vztah to naopak ještě více prohloubilo. Vědí, jaké mají štěstí, že se našli.


David a Zdena z Ordinace v růžové zahradě 2

Zdroj: TV Nova

Ze vzájemné náklonnosti se vyklubala láska jako trám. Společně zachránili malého chlapce ze spárů drogově závislé krkavčí matky a nakonec ho adoptovali. Vzali se a vychovávali spolu i vlastní dcerku. Bohužel tento vztah zničila Davidova nevěra, která přišla jako blesk z čistého nebe. Rozvedli se. Paradoxně hned poté si David uvědomil, že Zdenu stále miluje. Je pro něj tou pravou a jedinou a rád by o její srdce znovu zabojoval. Možná bude úspěšný, neboť Zdena k němu chová stejné city. My jim jenom můžeme držet palce, aby opět utvořili milující se pár.


Jarda a Lenka z Ulice

Zdroj: Nova.cz

Jeden z nejstabilnějších seriálových párů. Oba partneři ustáli nevěru toho druhého a jejich vztah tak má velmi silné základy. Jejich svatba se zařadila k nejemotivnějším událostem celého seriálu. Společně vychovávají dceru Mirinku a na cestě je další potomek.


Libor a Libuška z Ulice

Zdroj: Nova.cz

Libor Libušku vytáhl z nejhoršího. Ještě jako přítel jí pomohl zbavit se závislosti na alkoholu a jako milující partner jí každý den zahrnuje láskou a pochopením. Je pro ni stabilním bodem, který v jejím životě dlouho chyběl a ona je mu partnerkou, jakou si vždycky přál.

Adam a Denisa z Gymplu

Zdroj: Archiv TV Nova

Jiskřilo to mezi nimi od samotného začátku. Jejich vztah za tu dobu prošel mnoha zkouškami, jako třeba Adamovou nevěrou. Ta největší zkouška ovšem přichází až teď, Denisa totiž zjistila, že je těhotná. Ví, že si Adam miminko moc přeje, ale ona chce dát přednost studiu na univerzitě v Paříži…

Vojta a Zuzana z Gymplu

Zdroj: Archiv TV Nova

Snad nekomplikovanější pár, který se kdy v Gymplu objevil. Ona krásná a nadaná Romka, on obyčejný bílý kluk. Jemu jejich černo-bílý vztah absolutně nevadí, ona má předsudky, které jí nedovolí se přes jejich společné rozdíly přenést...

Panenka a Josefka z Doktoři z Počátků

Zdroj: Nova.cz

Milují se od mládí, bohužel je osud na dlouhé roky rozdělil. Jejich vzájemné city za léta rozluky ale nepolevily. Přestože jejich cesta ke společnému štěstí byla kostrbatá a zdlouhavá, přinesla ovoce – nyní si užívají sebe navzájem, co to jen jde.ČTĚTE TAKÉ: 
Tyhle FOTKY musíte vidět: Sexy stopařka Aneta Krejčíková a otrhaný Jakub Štáfek!
Blaznivé kreace našich hvězd na ledu. Zvolte tu nejlepší!
5 SERIÁLOVÝCH MRCH! Rozhodněte, která je ta největší
 


Novinky z NOVY