5 SERIÁLOVÝCH MRCH! Rozhodněte, která je ta největší

Aktualizováno 06.07.2016

Ordinace: Zuzana Pantoflíčková
Zdroj: TV Nova

Říká se, že hodné holky se dostanou do nebe a zlobivé všude, kam chtějí. A že o ty zlobivé v našich seriálech rozhodně není nouze. Nás by zajímalo, která potvora je ta největší. Zlatokopka Šárka, nebo třeba zákeřná Zuzana? Rozhodnutí je na vás.

Šárka Goldová - GYMPL

Zdroj: Archiv TV Nova

Učitelka dějepisu Šárka Goldová v podání herečky Kateřiny Hrachovcové patří mezi tzv. zlatokopky. Mrchy, které si vybírají muže na základě jediného kritéria – výše konta. V současnosti je terčem jejího zájmu učitel tělocviku Aleš Nezval. A co na něm miluje nejvíc? Přece to, že zdědil milion dolarů...

 

Klára Pešková - ULICE

Zdroj: Nova.cz

Sebevědomá a cílevědomá prodavačka kosmetiky. Nadevše miluje svého otce, ale taky kouká, aby jí z té lásky něco káplo. Nejdřív rozeštvala Vlastu s Amálií, nenápadně převzala správu nad jeho domem, kde dělá všem nájemníkům ze života peklo, a teď má navíc políčeno na ženatého Oldu Farského. V rámci seriálu Ulice se skutečně jedná o mrchu s velkým M!


Čtěte také:

Brzobohatý a Leichtová si vůbec poprvé střihli duet! A takhle dopadl


Hvězdy Novy jako pohádkové postavy. Takhle je rozhodně nepoznáte! 
 

Adriana Pešková - ULICE

Zdroj: Nova.cz

Naivní a přihlouplá "dcera své matky". V manipulaci je sice pouhá začátečnice, nicméně ze svého dědy už stihla vytáhnout štědrou měsíční rentu i bydlení zadarmo. Práci se vyhýbá jako čert kříži (pokud zrovna netančí u tyče) a do školy se jí taky dvakrát nechce. I když se v "mrších" dovednostech ani zdaleka nepřibližuje své matce, její okolí občas lituje, že ji vůbec poznalo.

 

Kamila - DOKTOŘI Z POČÁTKŮ


Drzá, arogantní a sebestředná mladá slečna se nezastaví před ničím a nikým, když po něčem silně zatouží. Naposledy to byl Ondřej, milý terapeut, kterého svedla a odvedla od těhotné přítelkyně. Ďáblíka s andělskou tváří skvěle ztvárňuje herečka Barbora Jánová.

 

Zuzana Pantoflíčková alias Pantoflice - ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Zdroj: TV Nova

Vrchní sestra z Kamenice je pro své blaho schopna čehokoliv. Manžela citově vydírala. Svůj post vedoucí na oddělení získala podrazem na nejlepší kamarádku. Autoritu a respekt u podřízených si domáhá šikanováním. Ráda s lidmi manipuluje. A chorobně touží po moci. Bravurně ji hraje Veronika Gajerová.

 

Čtěte také:

Super FOTKY ze ZÁKULISÍ Ulice! Co se dělo při natáčení maturitního plesu?


Krásná Kristýna Leichtová přistižena v maskérně. Umí se rozplakat na povel?

VIDEO: Skvěle zpívají i vypadají! Tyhle krásky zazářily v Hlasu
Manželka Tomáše Kluse: Takhle zaválela v Hlase!

 

 

 

 

 

 

 


 


Novinky z NOVY