Líbáš jako ďábel: Velké komplikace s dopravou a hádky o zahraniční destinaci!

Aktualizováno 20.02.2017

Líbáš jako ďábel
Zdroj: Oficiální zdroj

Filmy Marie Poledňákové se už dlouhá léta řadí k divácky nejoblíbenějším. Velké ohlasy sklidil také snímek Líbáš jako ďábel, ve kterém Jiří Langmajer ohromí každou ženu!

Ve snímku s názvem Líbáš jako ďábel jistě zaujme Jiří Langmajer se svým tanečním vystoupením, díky kterému ukáže víc, než by možná chtěl.

Zdroj: Archiv TV Nova

Při jedné ze scén předvede Jiří Langmajer společně s Nelou Boudovou neuvěřitelný tanec, který ocení zejména dámské publikum. A to především proto, že populární herec odhalí svůj mužný hrudník. To ale není vše! Při jiném zajímavém tanečku jde Jiří Langmajer ještě dál, a dokonce poodhalí své pozadí. Tanec, který měl být původně pro jeho milenku, ale končí trapasem, když omylem překvapí vyděšeného Jiřího Bartošku.
 

Zdroj: Archiv TV Nova


A o co v komedii jde? Připomeňte si to. František (Oldřich Kaiser) a Helena (Kamila Magálová) prchají na dovolenou do Afriky, snaží se začít žít svůj život a čelí tomu, že jejich bývalí partneři hledají způsob, jak své bývalé partnery znovu získat pro sebe. Vysněná romantická dovolená se rázem mění v humorné dobrodružství a až nyní nastává skutečná zkouška Františkova a Helenina vztahu.

Zdroj: Oficiální zdroj

A tohle jste věděli? Oldřich Kaiser má ve snímku několik akčních scén a i přesto, že měl k dispozici kaskadéra, všechny scény zvládl sám.

Zdroj: Oficiální zdroj

Snímek se začal natáčet v roce 2011 v Praze, o měsíc později se celý štáb přesunul do slunného Maroka. A právě s touto zahraniční destinací byl na začátku natáčení problém. Producent si totiž přál, aby se celý snímek natáčel v Egyptě nebo v Tunisu. Režisérka Marie Poledňáková si ale právě Maroko doslova vyvzdorovala.

 

Zdroj: Oficiální zdroj

Celý snímek se natáčel 47 dní a z toho 20 dní se celý štáb přesunul do Maroka. Problém ale pro mnohé znich nastla v dopravě. Třeba Tereza Kostková s Evou Holubovou málem nestihly letadlo v Madridu a jeden člen štábu se záhadným způsobem zatoulal na stejném letišti a do Prahy dorazil o dva dny později.
 
NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 DRSNÉ ZÁKULISÍ SNÍMKU GRAVITACE: Neuvěříte, kolik hodin musela Sandra Bullock strávit ve skafandru!

DOMA VŠICHNI V POŘÁDKU? Herec Nicolas Cage si nechal postavit pyramidu, v níž chce být pohřben!


Novinky z NOVY