Maroš Kramár

Aktualizováno 21.11.2013

Hvězdy Novy: Maroš Kramár

Těsně před prázdninovou pauzou Ordinace v růžové zahradě 2 přijela do kamenické nemocnice nová posila doktorského týmu. Maroš Kramár alias Richard Varga.

Richard Varga je skvělý lékař a okouzlující člověk – ženy ho milují a mužští kolegové se s ním rychle spřátelí. Rišo si s ničím nedělá těžkou hlavu, je velkorysý, energický, dokáže být i empatický k pacientům. Se svým kamarádem „Sucháčem“ (David Suchý) jsou jako oheň a voda – snad i proto je příjezd nové posily do Kamenice vítanou změnou především pro Zdenu.

„Hned první natáčecí den jsem měl operaci, všechno vypadalo tak věrně, krev tam byla, maso tam bylo, až se mi z toho na chvilku udělalo špatně. Přiznávám, bojím se injekcí! Na doktora si můžu teda jenom hrát, a to občas s velkým problémem, abych neomdlel,“ svěřuje se s úsměvem slovenský herec.

Maroš Kramár je slovenský herec a moderátor. V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně. V divadle a televizi účinkoval už jako chlapec. V poslední době účinkuje hlavně v českých a slovenských televizních seriálech, kde vytváří různé epizodní postavy.
 


Novinky z NOVY