Muži v pokušení: Tato ňadra obdivoval Macháček i Polívka

Aktualizováno 27.03.2014

Muži v pokušení - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Atraktivní slovenská herečka Vica Kerekes se do paměti diváku zapsala zejména díky svému sexy dekoltu, který rozhodně neváhá ukázat. Stačí vzpomenout na filmy jako Nestyda, 7 dní hříchů, ale zejména skvělou českou komedii Muži v naději. Tento film vysílá TV Nova v sobotu od 20:20.

V Mužích v naději se Vica Kerekes předvedla v celé své kráse hned několikrát, a tak její vnady obdivoval i Bolek PolívkaJiří Macháček. Pro Jiřího Macháčka to byla již druhá spolupráce s touto atraktivní Slovenkou. Poprvé se potkali a střihli si postelovou scénu ve filmu Nestyda. Ale i v Mužích v naději se dočkáme podobných erotických scén a taky velké porce humorných situací.

Zdroj: Archiv TV Nova

Po vydařených Ženách v pokušení natočil režisér Jiří Vejdělek film Muži v naději. Jak název napovídá je jasné, které pohlaví bude mít v tomto snímku hlavní slovo. Ústředními postavami jsou Rudolf (Bolek Polívka) čerstvý senior a zkušený sukničkář a jeho svědomitý zeť Ondřej (Jiří Macháček). Ač se to zdá k nevíře, starší a zkušenější ukazuje výhody nevěry a jejich pozitiv na letitá manželství. Netrvá to dlouho a Ondřej se dočká románku s vyzývavou Šarlotou (Vica Kerekes). Roztáčí se tak kolotoč humorných situací, úhybných manévrů a zejména všudypřítomné mužské naděje, že vše dopadne dobře.

Zdroj: Archiv TV Nova

Česká komedie Muži v naději a svůdná Vica Kerekes potěší diváky TV Nova už tuto sobotu od 20:20.
 


Novinky z NOVY