Morávková má chlapa! Malásku, třes se!

Aktualizováno 25.04.2014

Kameňák 4 - Dana Morávková a Alice Bendová

Má se hudebník a skladatel Petr Malásek bát o svou ženu, Nováckou hvězdu Danu Morávkovou? Asi ano! Je to atraktivní, slavná herečka, která nemá rozhodně o přízeň mužů nouzi. Teď se ukazuje, že to není daleko od pravdy.

Dana Morávková má nového chlapa. A zatímco normálně chlapi krouží kolem osamělých žen, tady je to naopak. Sama Morávková využila příležitost a začala kroužit kolem „osamělého“ chlapa! A nedá si pokoj. Asi s cílem polapit ho, udělá cokoli, třeba upeče bábovku. A že jejím novým objevem je herec, Václav Vydra, není už žádným tajemstvím. A my říkáme, chudák je i Vydrova manželka, herečka Jana Boušková.Vše je naštěstí jen jako, ve filmu. V nové komedii KAMEŇÁK 4 totiž krouží Dana Morávková jako učitelka Vlastička kolem Václava Vydry, který hraje Pepana. „Dřív to byl policajt, tedy šéf policie, teď je z něj starosta. A protože jeho žena Vilma odjela za dcerou do Austrálie, tak Vlastička samozřejmě chce využít situace a je Pepanovi blíž, než je zdávo,“ prozradil sám Václav Vydra.

Zdroj: bontonfilm


Sama Dana Morávková, která má smysl pro humor, stejně jako její manžel Petr Malásek, se na Kameňák 4, který se natočil za rekordních 16 dní, už moc těší.
„Už vidím ty lidi v kinech, jak budou hodnotit, jestli nám to s Vaškem Vydrou sluší, nebo ne. A navíc diváci se často ztotožňují s filmovými či televizními postavami. Znám to z Ordinace v růžové zahradě,“ usmívá se Morávková, která se tak po deseti letech do Kameňákova vrací, stejně jako Václav Vydra.

Zdroj: bontonfilm


Kromě starých známých postav a herců, jako je Hana Čížková, Josef Laufer, Václav Glazar, Martin Maxa, Jan Skopeček, Lubomír Lipský, se tam objeví i noví. Sexbomba Alice Bendová, pak Martin Dejdar, Vincent Navrátil, Zdeněk Srstka, Pavel Novotný, Václav Upír Krejčí, David Gránský, a mnozí další.

Zdroj: bontonfilm


Kameňák 4 vstupuje v předpremiérách do kin v 11 městech. Od 10. října, kdy je oficiální premiéra, bude už ve všech kinech.
„Nebude to jen o sexu, ale i o hulení. Kdo neuvidí Kameňák 4, jakoby nebyl,“ říká producent filmu Pavel Pásek, který si tam také zahrál, stejně jako jeho kamarád, spoluproducent Jiří Pomeje.
 
Čtěte také:
Dana Morávková: Kramára jsem vždy chtěla!

Soutěžte o lístky na premiéru Kameňáku 4!

Novinky z NOVY