Komedie Probudím se včera: Jirka Mádl při jejím natáčení sbalil svou přítelkyni

Aktualizováno 19.12.2013

Probudím se včera - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Svěží česká komedie Probudím se včera potěší diváky TV Nova už tuto sobotu od 20:20. Hlavní hereckou dvojici ve filmu ztvárnil Jíří Mádl a nadějná mladá herečka Eva Josefíková. Jejich filmovou romanci nakonec přenesli i mimo plátno a v současné době patří k nejhezčím párům českého showbyznysu.

Třiadvacetiletá Eva Josefíková bývá často přirovnávána k Libušce Šafránkové a jejího křehkého vzhledu i talentu si všimla už celá řada režisérů. Evu Josefíkovou jsme mohli vidět ve filmu Čertova nevěsta, Signál nebo Donšajni. Se svým současným přítelem Jiřím Mádlem se Eva Josefíková seznámila právě při natáčení filmu Probudím se včera. Konkrétně to bylo až dotáčce, kde definitivně padla jiskra. Už při sledování komedie Probudím se včera pochopíte, že mezi herci byla neuvěřitelná chemie a sympatie, a tak se není čemu divit.
 

Zdroj: Archiv TV Nova

O čem je film Probudím se včera? Čtyřicetiletý Petr Kovář (Filip Blažek), učitel na střední škole, se právě rozešel se svou několikátou přítelkyní. Uvědomí si, že jediná žena, kterou kdy bezvýhradně miloval, byla jeho spolužačka ze střední školy Eliška (Eva Josefíková). Tehdy, v sedmnácti letech, nenašel odvahu jí říct, že ji má rád, a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance cestovat zpět v čase do svých studentských let a vrátit se do června 1989, kdy chodil do třeťáku.

Zdroj: Archiv TV Nova

Petr tentokrát v podobě Jiřího Mádla dostane možnost napravit, co promeškal. Musí překonat Eliščin počáteční nezájem, zbavit se jejího otravného přítele, navíc prospívat ve škole, přestože už středoškolskou látku dočista zapomněl. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, kterou dobře zná od svých vlastních studentů.

Postačí však tyhle zbraně na to, aby přesvědčil Elišku o svých citech a získal její lásku? To zjistíte už v sobotu ve 20:20 na Nově.
 


Novinky z NOVY